Трапляється, що день не задається з самого ранку. Але цю негативну тенденцію можна викорінити за допомогою правильних ранкових звичок. Як налаштувати продуктивний робочий день, розпочинаючи ранок з корисних звичок? Давайте розглянемо разом з Jobs.ua.
Ранок – це найкраща пора, щоб присвятити час своєму самопочуттю та розвитку. Запитайте себе, як ви хочете проводити початок свого дня – щоразу примушувати себе прощатися з теплим ліжком чи бадьоро підводитися і налаштовуватися на продуктивний день? Напевно, другий варіант приваблює більше.
Ранок чудовий тим, що мозок ще не забитий щоденними справами, тому думається вільно і легко. Звичайно, за умови, якщо ви добре висипаєтеся. Якщо засинати біля півночі, ви з легкістю прокинетеся о 7-й ранку. А 7-8 годин достатньо для повноцінного сну, і вранці ви не будете почуватися розбитим та втомленим.
Отже, ви прокинулися о 7-й ранку. Одразу після пробудження вмийтеся холодною водою і випийте натщесерце стакан води з лимонним соком. Лимонний сік на голодний шлунок стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, і поки ви чиститимете зуби та готуватимете їжу, сік лимону вкупі з водою зробить свою корисну справу.
Почистивши зуби, заправте ліжко. Це особливо важливо, якщо ви працюєте віддалено: так ви говорите своєму мозку, що відпочинок завершився і починається новий продуктивний день.
Що робити далі? Дозвольте собі розкіш помедитувати п’ять хвилин, якщо це можливо. Просто заплющіть очі і зосередьтеся на диханні: повільно вдихайте через ніс і видихайте через рот. Навіщо медитувати з самого ранку? Це дозволить заспокоїти думки перед початком продуктивного дня.
Наступний етап – зарядка. Виділіть п’ять-десять хвилин для фізичної активності – це корисно всім без винятку, а не лише людям, які більшість робочого дня проведуть за комп’ютером. Ввімкніть під час зарядки енергійну музику чи улюблений підкаст.
Мало хто любить вівсяну кашу зранку, але її можна приправити фруктами, ізюмом чи халвою. Чудово підійде варення і навіть домашній сир. Пробували вівсянку із сиром? Якщо ні, обов’язково скуштуйте: це дуже смачно. Таким чином, кожного ранку вівсяну кашу можна присмачувати по-різному, і протягом тижня вона зовсім не набридне. Тим паче, на її приготування затрачається зовсім мало часу.
В ідеалі після пробудження напрацюйте звичку не хапатися одразу за телефон, щоб перевірити оновлення стрічки новин в соцмережах чи переглянути сповіщення. Звичайно, трагедії не станеться, якщо витратите кілька хвилин на прочитання сповіщень, але є ризик залипнути в телефон надовго. Тому краще йому ще побути в режимі «Не турбувати» до тих пір, поки не виконаєте всі ранкові процедури, поки не поснідаєте і не налаштуєтеся на новий продуктивний день.
Практикуючи такі звички щоденно, ваші ранки розпочинатимуться бадьоро і корисно. А як далі минатиме новий день, багато в чому залежить від того, як він почнеться.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.