Прокрастинація - сучасна проблема багатьох напрямків. Важкі завдання та психологічні особливості людини, роблять неможливим виконання останніми своєї роботи нормально та у визначені терміни.
Серед рекомендацій, щодо боротьби із прокрастинацією, Jobs.ua виділив, на нашу думку, найбільш дійові та пропонує ознайомитися з ними.
По-перше, це визнання себе такою людиною. З визнання любої проблеми починається її вдале знищення.
Далі, спробуйте замінити ставлення до того, що треба зробити, з відчуття «я повинен» на відчуття «я обираю». Розуміючи, що ви щось комусь «завинили» - дуже складно поставитися до цього завдання, так би мовити, із душею. Натомість, ваш власний вибір не відкладати, а почати робити це – може стати гарним стимулом та натхненням для виконання роботи.
Не намагайтеся осягнути увесь об’єм роботи, але виконуйте її поступово, крок за кроком. Коли ви зумієте відкинути усе зайве, та почнете, ви побачите, що у цьому всьому, немає нічого того, що не можна виконати.
Й останнє. Не фокусуйтеся на фіналі, а зосередитеся на старті своєї роботи. Для вас старт – це набагато важливіше за будь-який фінал. Тому зумівши почати, ви у будь-якому разі, зумієте й закінчити це.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?