Прокрастинація - сучасна проблема багатьох напрямків. Важкі завдання та психологічні особливості людини, роблять неможливим виконання останніми своєї роботи нормально та у визначені терміни.
Серед рекомендацій, щодо боротьби із прокрастинацією, Jobs.ua виділив, на нашу думку, найбільш дійові та пропонує ознайомитися з ними.
По-перше, це визнання себе такою людиною. З визнання любої проблеми починається її вдале знищення.
Далі, спробуйте замінити ставлення до того, що треба зробити, з відчуття «я повинен» на відчуття «я обираю». Розуміючи, що ви щось комусь «завинили» - дуже складно поставитися до цього завдання, так би мовити, із душею. Натомість, ваш власний вибір не відкладати, а почати робити це – може стати гарним стимулом та натхненням для виконання роботи.
Не намагайтеся осягнути увесь об’єм роботи, але виконуйте її поступово, крок за кроком. Коли ви зумієте відкинути усе зайве, та почнете, ви побачите, що у цьому всьому, немає нічого того, що не можна виконати.
Й останнє. Не фокусуйтеся на фіналі, а зосередитеся на старті своєї роботи. Для вас старт – це набагато важливіше за будь-який фінал. Тому зумівши почати, ви у будь-якому разі, зумієте й закінчити це.
У вашому оточенні є люди, які говорять так швидко і нерозбірливо, що нічого не збагнеш? Але навіть такі люди можуть заговорити чітко і переконливо, якщо скористаються добіркою чудових вправ для дикції, які підготував Jobs.ua.
Ви знали, що один цікавий тест на визначення профпридатності допоміг незвичайному в’язню втекти з в’язниці? Поговоримо про це в статті, а також з’ясуємо, які популярні тести стануть орієнтиром у визначенні ваших сильних сторін і вибору професійної кар’єри.
Портал з працевлаштування і пошуку роботи Jobs.ua поставив низку питань штучному інтелекту Grok від X, щоб дізнатися, що думає цей ШІ про перспективи такої цікавої, потрібної і важливої в літературному світі професії, як літературний агент.
Розглянемо в статті метод STAR, щоб ваші відповіді на співбесідах набрали структурованого вигляду, були логічними, зрозумілими і переконливими.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.