RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Мотивация сотрудников

Публикации "Мотивация сотрудников"

Страница 1 из 11

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Як дбати про співробітників у 2023 році

  27 марта 2023 328

  Давайте розглянемо, як дбати про співробітників у 2023 році, і які класичні та сучасні тенденції в сфері праці стануть надійним підґрунтям для тих українських роботодавців, які хочуть піклуватися про співробітників не лише на словах, а й на ділі.

 • Десять ідей, як мотивувати працівників нематеріально

  26 марта 2023 1812

  Згідно зі статистичними даними багатьох досліджень, ефективно працювати незалежно від умови та атмосфери в компанії можуть лише 10% співробітників. Всі інші потребують додаткових стимулів та заохочень, щоб залишатися стабільно результативними.

 • Як організувати робоче місце, якщо немає світла?

  12 декабря 2022 419

  Майже місяць вся Україна живе у нових реаліях. Терористичні обстріли росією важливих об’єктів критичної інфраструктури призвели до регулярних відключень світла. Але працювати потрібно, адаптовуватися до нових реалій і пережити цей складний час теж потрібно. Тому давайте з’ясуємо, як організувати своє робоче місце, якщо немає світла.

 • Як відновити фокус команди на результат

  13 сентября 2022 281

  Більшість підприємців намагаються відновити фокус команди не тільки на присутність, а й на результат.

 • Поради роботодавцям: як зекономити час співробітників

  1 сентября 2022 328

  Стурбовані роботодавці показниками стресу, перевантаженості працівників прагнуть покращити самопочуття співробітників, зекономити їх особистий час та навчити кожного співробітника цінити час.

 • Не здавайтеся, скільки б разів не зазнавали невдачі – все можливо

  3 августа 2022 327

  Портал з працевлаштування Jobs.ua нагадує, що здаватися не потрібно за жодних обставин. Ми говоримо зараз про робочі ситуації. Одним з яскравих прикладів може слугувати випадок з американцем, якого взяли на роботу в Google… з 39 спроби. Розказуємо, як так сталося і які уроки можна видобути усім нам з цієї ситуації.

 • Ефективний тайм-менеджмент, або Що таке кранчі та як їх уникнути

  17 июля 2022 340

  Кранчі – це перепрацювання на робочому місці. Причому тривалі, які продовжуються сесіями по декілька тижнів, а то й місяців. І ніби для компанії такий стан справ мав би бути до душі, адже людина, яка більше працює, виконує, за логікою, більше роботи. Але чи дійсно кранчі – це настільки добре? Пропонуємо в цій публікації обговорити це питання, а також торкнутися деяких моментів, що стосуються ефективного тайм-менеджменту.

 • Як роботодавець може підтримати працівників під час воєнного положення

  29 марта 2022 386

  Чим роботодавець може підтримати своїх працівників під час воєнного стану, читайте в цій статті на Jobs.ua.

 • Як підтримати співробітника після перерви в кар’єрі

  29 декабря 2021 648

  Після тривалої перерви в кар’єрі не кожен співробітник може відразу повернутися до повноцінної роботи. Обставини, які призвели до перерви в кар’єрному розвитку, теж різняться між собою. Розглянемо, як підтримати співробітника після перерви в кар’єрі, враховуючи різні життєві ситуації, які змусили його перервати професійну діяльність.

 • Як лідеру сформувати довіру в команді

  19 декабря 2021 2045

  Jobs.ua має для вас практичні поради, які звички слід мати керівникам та лідерам, щоб побудувати сприятливу атмосферу та дружні стосунки.


Ctrl →
1 из 11

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх