Звільнення – важкий період навіть для емоційно стійких людей. У зв’язку з втратою постійного заробітку, більшість безробітних впадають в депресію. Але опускати руки все ж не варто. Відповідь на питання про те, що потрібно робити після звільнення, досить проста – зібратися з силами і рухатися далі!
Порушення життєвих пріоритетів, розпорядку дня і нестабільна фінансова ситуація – головні причини депресивного стану людей, які звільнилися. Але не варто впадати у відчай. Отриманий досвід слід прийняти з користю і рухатися далі з новими силами.
Найчастіше люди, яких звільнили з роботи, що робити далі, навіть не здогадуються. Психологи радять дотримуватися простих правил:
У кожної людини є список завдань, на які завжди раніше не вистачало часу. Може, варто зайнятися їх реалізацією? Тільки у спокійній атмосфері можна прийняти обдумані рішення і почати новий етап свого життя.
Навіть якщо звільнення було очікуваним, приємного в цьому мало. Всіх безробітних умовно можна розділити на кілька категорій. Залежно від життєвих пріоритетів, після звільнення розвиток подій відбувається за одним із сценаріїв:
Звільнення не привід опускати руки. Знайти хорошу роботу можна навіть не виходячи з дому. Звичайно, для цього необхідно наполегливо попрацювати, але результат не змусить себе чекати.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.