Звільнення – важкий період навіть для емоційно стійких людей. У зв’язку з втратою постійного заробітку, більшість безробітних впадають в депресію. Але опускати руки все ж не варто. Відповідь на питання про те, що потрібно робити після звільнення, досить проста – зібратися з силами і рухатися далі!
Порушення життєвих пріоритетів, розпорядку дня і нестабільна фінансова ситуація – головні причини депресивного стану людей, які звільнилися. Але не варто впадати у відчай. Отриманий досвід слід прийняти з користю і рухатися далі з новими силами.
Найчастіше люди, яких звільнили з роботи, що робити далі, навіть не здогадуються. Психологи радять дотримуватися простих правил:
У кожної людини є список завдань, на які завжди раніше не вистачало часу. Може, варто зайнятися їх реалізацією? Тільки у спокійній атмосфері можна прийняти обдумані рішення і почати новий етап свого життя.
Навіть якщо звільнення було очікуваним, приємного в цьому мало. Всіх безробітних умовно можна розділити на кілька категорій. Залежно від життєвих пріоритетів, після звільнення розвиток подій відбувається за одним із сценаріїв:
Звільнення не привід опускати руки. Знайти хорошу роботу можна навіть не виходячи з дому. Звичайно, для цього необхідно наполегливо попрацювати, але результат не змусить себе чекати.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.
Розбираємося, які перспективи пропонує професія психолога в Україні у 2025 році.
Метод Pomodoro допомагає ефективно розподіляти час між робочими завданнями. Сьогодні розберемо «на кісточки» ті можливості, які пропонує ця чудова техніка тайм-менеджменту для ефективного виконання завдань і зосередженої праці.
Якщо кар’єра не рухається, можливо, ви щось робите не так? Причини бувають різні, тому давайте проаналізуємо, якими порадами скористатися, щоб досягати успіху в кар’єрі.
На етапі працевлаштування пошукач може передумати влаштовуватися в конкретну компанію. Як відмовити роботодавцю, сказати «ні» професійно? З’ясовуємо разом з Jobs.ua.