Результаты опроса, проведенного среди 3 тысяч женщин, пошатнули аксиому о том, что мужчины предпочитают белокурых женщин. Оказалось, бизнес-леди с темными волосами котируются выше. Возможно, причина кроется в том, что темные оттенки волос легче гармонируют с цветом кожи и глаз, проще «вписываются» в общий ансамбль и, таким образом, эффективнее работают на имидж.
Выбираем цвет волос
Женщине, решившей кардинально изменить цвет волос, нужно ориентироваться прежде всего на тон своей кожи. К бледной коже категорически не подходят желтые оттенки; предпочтительны темно-коричневый и черный, а также «пепельный блондин», «красное вино», «баклажан». Обладательнице «веснушчатой» кожи лучше избегать ярких красок в прическе – они усилят видимость дефекта. Если кожа имеет тенденцию к покраснению, то не стоит окрашивать волосы красителем, в котором присутствуют красные оттенки. Даже «персиковую» кожу, о которой мечтает едва ли не вся прекрасная половина человечества, можно испортить неправильным подбором цвета волос: «пепельный блондин», например, будет бледнить. Женщинам со столь шикарной кожей лучше подойдут цвета «медовый блондин», шоколадный, темно-коричневый с оттенками ржавчины.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.