RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. Все о подборе персонала
  5. Кого не можна брати на роботу

Кого не можна брати на роботу

25.07.2019 538Автор: Лоліта Платошкіна
Кого не можна брати на роботу

Кого не можна брати на роботу

25.07.2019     538Автор: 

Процес відбору робочого персоналу важливе але досить індивідуальне питання, яке залежить в більшості від потреб компанії та работодавця. Тимпаче, результати будь-якої співбесіди залежать й від здобувача. Саме він має змогу покорити серце роботодавця завдяки своїм професійним та комунікативним здібностям. Але є окремі типи здобувачів, яких роботодавці уникають. Читайте статтю далі, щоб дізнатися, хто вони такі та чому їх не можна брати на роботу.

Найбільший недолік співбесіди в тому, що вона не дозволяє розкрити якомого найширше умінь та здібностей спеціаліста, ще меньше розкриває його як особистість. Менеджери з персоналу радять звертати увагу на наступні моменти при працевлаштуванні, які й будуть сигналізувати про некваліфікованого спеціаліста.

Ознаки некваліфікованого спеціаліста

Роботодавці намагаються уникати тих спеціалістів, які зазначають в резюме часту зміну місця роботи. Навіть, якщо запрошують таких спеціалістів на співбесіду, то обов’язково запитують про причини частої зміни. Можливо перед вами саме той здобюувач, який таким чином намагається підвищіти собі коштовність на ринку праці. Таких здобувачів образливо називають «літунами» та частіше ігнорують їх резюме.

В процесі співбесіди роботодавці завжди задають психологічні та каверзні питання. Вони можуть стосуватися як неясностей в резюме, так і ситуативних питань. Наприклад, питання можуть стосуватися причин, за якими ви покинули місце роботи чи оцінку минулому роботодавцю. Не всі спеціалісти взмозі відповісти спокійно та свідомо на це питання, що символізує незрілість спеціаліста.

Ще однією ознакою некваліфікованого спеціаліста є відсутність питань на співбесіді. Часто таке трапляється з новачками у сфері поушуку роботи та молодими спеціалістами, які ще не визначились з основними питанням щодо свого майбутнього місця роботи, колективу та обов’язків.

Роботодавці також вважають ознакою некваліфікованого спеціаліста запит здобувача невиправдано високої заробітньої плати. Навіть, якщо ви вважаєте, що ви її заслуговуєте, вмійте її виправдати чи обгрунтувати.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх