RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Все о резюме
  5. Краще відмовитись

Краще відмовитись

31.07.2019 340Автор: Лоліта Платошкіна
Краще відмовитись

Краще відмовитись

31.07.2019     340Автор: 

Пошук роботи - на стільки важливий та довгий процес для кожного здобувача. Коли гарних вакансій обмаль, спеціаліст готовий вибрати найкращу з тих пропозицій, які у нього є. Психологи стверджують, краще відмовитись від вакансій, які не виправдовують ваших цілей чи сподівань. Отже, в яких випадках, краще сказати «ні» роботодавцю?

Перш ніж взагалі давати певну відповідь роботодавцю, необхідно розробити власні крітерії, за якими ви зможете оцінювати роботодавця та відкрите вакантне місце. Кожний спеціаліст має власне уявлення про те, з чим він готовий миритися на робочому місці, та з чим ні. Обов’язково складіть цей список, щоб оцінювати пропозиції від роботодавців швидко і не зраджувати своїй мрії.

Коли краще відмовитись від вакансії?

Від роботи краще відмовитись, якщо роботодавець не готовий дотримати свого слова щодо обіцянок в резюме. Якщо на співбесіді ви почули від роботодавця неспівпадіння в обов’язках чи розмірі заробітньої плати, то це справді причина розпитати докладно і задати утточнюючі питання. Якщо роботодавець стоїть на своєму та змінює свої рішення щодо цих питань, то від роботи краще відмовитись, бо ймовірність подальших обманів можлива.

Якщо на співбесіді виявляється, що робота потребує більших умінь ніж у вас, більше кваліфікованості ніж у вас, то від вакансії також краще відмовитись. Ви можете витратити свій дорогоцінний час на випробувальному терміні й так і не навчитись потрібних навичок. Краще витратьте цей час на ту роботу, де на випробувальному терміні вам буде потрібно просто ввійти в курс справи. Цініть свій час та сили.

Краще одразу відмовте роботодавцю, якщо поспілкувавшись на співбесіді, ви зрозуміли, що важко зійдетесь характерами та темпераментами. Перше спілкування грає важливу роль, саме воно формує подальші відношення між роботодавцем та робітником. Тому, ящо ви одразу не відчули тяжіння один до одного, то скоріше за все ви не підходите характерами.

І ще оджна вагома причина, за якою краще здобувачу відмовитись від вакансії роботодавця - дальнє місце знаходження від дома.

Читайте также


↑ Наверх