UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Краще відмовитись

Краще відмовитись

31.07.2019 310Автор: Лоліта Платошкіна
Краще відмовитись

Краще відмовитись

31.07.2019     310Автор: 

Пошук роботи - на стільки важливий та довгий процес для кожного здобувача. Коли гарних вакансій обмаль, спеціаліст готовий вибрати найкращу з тих пропозицій, які у нього є. Психологи стверджують, краще відмовитись від вакансій, які не виправдовують ваших цілей чи сподівань. Отже, в яких випадках, краще сказати «ні» роботодавцю?

Перш ніж взагалі давати певну відповідь роботодавцю, необхідно розробити власні крітерії, за якими ви зможете оцінювати роботодавця та відкрите вакантне місце. Кожний спеціаліст має власне уявлення про те, з чим він готовий миритися на робочому місці, та з чим ні. Обов’язково складіть цей список, щоб оцінювати пропозиції від роботодавців швидко і не зраджувати своїй мрії.

Коли краще відмовитись від вакансії?

Від роботи краще відмовитись, якщо роботодавець не готовий дотримати свого слова щодо обіцянок в резюме. Якщо на співбесіді ви почули від роботодавця неспівпадіння в обов’язках чи розмірі заробітньої плати, то це справді причина розпитати докладно і задати утточнюючі питання. Якщо роботодавець стоїть на своєму та змінює свої рішення щодо цих питань, то від роботи краще відмовитись, бо ймовірність подальших обманів можлива.

Якщо на співбесіді виявляється, що робота потребує більших умінь ніж у вас, більше кваліфікованості ніж у вас, то від вакансії також краще відмовитись. Ви можете витратити свій дорогоцінний час на випробувальному терміні й так і не навчитись потрібних навичок. Краще витратьте цей час на ту роботу, де на випробувальному терміні вам буде потрібно просто ввійти в курс справи. Цініть свій час та сили.

Краще одразу відмовте роботодавцю, якщо поспілкувавшись на співбесіді, ви зрозуміли, що важко зійдетесь характерами та темпераментами. Перше спілкування грає важливу роль, саме воно формує подальші відношення між роботодавцем та робітником. Тому, ящо ви одразу не відчули тяжіння один до одного, то скоріше за все ви не підходите характерами.

І ще оджна вагома причина, за якою краще здобувачу відмовитись від вакансії роботодавця - дальнє місце знаходження від дома.

Читайте також

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

  • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

    Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

  • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

    Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору