RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Выбор профессии
  5. Куда податься взрослому студенту…

Куда податься взрослому студенту…

20.03.2008 387
Куда податься взрослому студенту…

Куда податься взрослому студенту…

20.03.2008     387

Сегодня наличие второго высшего образования стало не просто модным, а, в большинстве случаев, необходимым для дальнейшего карьерного роста и развития. Поэтому получать его следует, только точно определившись с целями и желаниями.

Чтобы избежать разочарований и не тратить время зря, нужно очень осмотрительно подходить к выбору не только специальности и формы обучения, но и вуза. И дело не в том, что в именитых вузах придется заплатить больше.

И даже не в самой стоимости обучения. Поскольку на втором образовании решающую роль играют знания и их качества, то основным критерием при выборе института должен стать состав преподавательского коллектива.

Следует помнить, что качество образования зависит от вуза, который будет – или уже был – выбран, а так же от личных способностей. И, если со способностями ничего особо не поделаешь, то выбрать стоящий вуз под силу каждому. Не стоит забывать и тот факт, что госдипломы выдают только государственные и аккредитованные частные вузы.

Таким образом, еще раз подчеркнем, что к выбору вуза нужно относиться очень ответственно. На сегодняшний день десятку лучших вузов, предлагающих второе высшее образование, составляют:

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх