Можно устроиться там, где не требуется никакой квалификации: например, расклейщицей объявлений или уборщицей. Хороший выход для тех, кому надо немного «поскрипеть» до пенсии, а также для не страдающих излишней амбициозностью дам. Хотя, не представляя для босса ценности как профессионал, вы рискуете тем, что он поменяет вас на другую кандидатуру, причем в любой момент. Другой путь – начать работать в компании, которая предлагает вам возможность обучения новому делу «без отрыва от производства». Только приготовьтесь к тому, что вы будете «привязаны» к этому предприятию либо договором, либо тем, что ваша квалификация не будет подтверждена никакими сертификатами. Более интересный вариант – пойти на обучающие курсы, которые помогут вам освоить новую профессию. Правда, не бесплатно. И еще не факт, что, получив свидетельство об их окончании, вы сможете найти себе подходящую работу. Что же делать, если денег на обучение нет, а работа нужна позарез?
На помощь придет государственный центр занятости: ведь здесь не только подыскивают работу «готовеньким» специалистам, но и помогают получить востребованные на рынке труда знания!
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.