Наркобарона спас от правосудия юридический казус: 25-летнего бразильца, задержанного в Брюсселе с 4 кг кокаина, отпустили из-за языкового барьера. Судебный следователь признал, что подозреваемому не смогут предоставить переводчика в ближайшее время, после чего мужчину пришлось отпустить.
Задержание произошло вечером в пятницу. По законам Бельгии, задержанного должны допрашивать только в присутствии переводчика. Но провести допрос оказалось невозможно: 1 ноября в стране отмечался праздник поминания усопших, 2 ноября из-за этого было объявлен выходной. Фактически до понедельника нельзя было найти переводчика, который мог бы присутствовать на допросе.
Хотя дело и было передано судебному следователю, пассажиру так и не смогли предъявить обвинение. В зале суда адвокат ходатайствовал об освобождении: выйдя из зала заседаний, бразилец поймал такси и отправился в аэропорт, чтобы ближайшим рейсом вылететь на родину.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.