RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. В помощь HR
  5. Найкращий час для співбесіди

Найкращий час для співбесіди

15.12.2019 922Автор: Лоліта Платошкіна
Найкращий час для співбесіди

Найкращий час для співбесіди

15.12.2019     922Автор: 

Запрошуючи на співбесіду здобувачів, менеджерам з персоналу необхідно чітко продумати всі деталі зустрічі. Інколи, навіть незначні моменти можуть грати важливу роль у пошуку найкращого спеціаліста на вакансію. Наприклад, час співбесіди інколи має критичне значення для пошуковців, тому назначаючи співбесіду на певний час, треба враховувати не тільки потреби здобувачів.

Нам стало цікаво, як HR-ри самі обирають час для співбесід та які години вважають найбільш продуктивними.

Найбільш зручний час для співбесіди

Перша половина дня не є найбільш популярним часом для співбесід, але все ж таки, здобувачі досить часто отримають запрошення від роботодавців на ранкові години. В цьому є свої зручності. Наприклад, ранкова співбесіда може імітувати час звичайної ранкової подорожі на роботу і ви можете в реальному часі спробувати поїздку в громадському транспорті. Обов’язково продумайте при цьому момент, де ви можете потрапити у тягнучку та запізнитися. В такому випадку краще заздалегідь попередити роботодавця, якщо в поїздці відчуваєте, що запізнюєтесь. Ранкова співбесіда також настроює обидві сторони на бадьорий початок. Вважається, що саме з ранку вирішуються серйозні питання та назначаються важливі ділові зустрічі. Найбільш задоволені від цього будуть, звісно ж жайворонки. Хоча, якщо вибрати час ближчий до 12.00, можна задовольнити й сов.

Найбільш популярні години співбесіди - друга половина дня. Роботодавці вже розпочали робочий процес: каву випили, день спланували, задачі роздали, виконують свої поточні завдання та проводять співбесіди. Здобувачі також шалено полюбляють цей час, бо багато з них можуть спокійно доїхати до місця призначення без пробок, а деякі навіть з робочих місць заїхати на співбесіду на обідній перерві.

Післяобідній час допоможе вам заздалегідь підготуватися до майбутньої співбесіди. Цей час полюбляють сови та ті здобувачі, які не рахують час або працюють віддалено на фрілансі. Проте можна бути впевненим, що і здобувач, і роботодавець прийдуть на співбесіду не голодні, а значить в гарному настрої.

Вечірній час співбесід допомагає відмінно підготуватися до співбесіди. До цього часу можна вивчити інформацію про компанію, пробігти ще раз очима по-своєму резюме, згадати найбільш популярні питання роботодавців і спробувати відповісти. Для тих здобувачів, хто їде на таку співбесіду після робочого дня - досить важко бути на енергетичному підйомі. Ще важче роботодавцю, у якого вже відбулись співбесіди раніше й він вже взяв когось із здобувачів до уваги й йому складно прийняти іншу кандидатуру.

Будь-який час співбесіди має як свої переваги, так і свої недоліки. Але все ж таки, домовляйтесь із роботодавцем та обирайте найбільш зручний час для обох сторін.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх