RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. Методы управления персоналом
  5. Не робіть так, якщо хочете бачити свою команду ефективною і згуртованою

Не робіть так, якщо хочете бачити свою команду ефективною і згуртованою

7.10.2022 357
Не робіть так, якщо хочете бачити свою команду ефективною і згуртованою

Не робіть так, якщо хочете бачити свою команду ефективною і згуртованою

7.10.2022     357

Продовжуємо перелік шкідливих порад, як потрібно діяти керівнику чи тімліду, якщо він хоче бачити свою команду неефективною і незгуртованою. Перша частина – за посиланням.

Будьте всезнайкою

Навіть нескладний проєкт можна запороти через свою самовпевненість, а що вже говорити про складні проєкти? Диктуйте своїм підлеглим на кожному кроці, що вони повинні зробити через годину/сьогодні/завтра. Ви знаєте краще за всіх на світі, і саме тому ви їхній керівник, а вони – ваші підлеглі. А якщо проєкт «затріщить по швам», винуваті ваші підлеглі, тільки не ви.

І свято дотримуйтеся двох правил «всезнайки»: А) Ніхто з ваших підлеглих не повинен дізнатися, що ви чогось можете не знати: Б) Ніколи не показуйте, що чогось не знаєте.

Уникайте відповідальності

Там, де можна, перекладайте відповідальність на своїх замів та підлеглих. Повністю застрахуйте себе юридично від всіх ризиків, приділіть цьому багато уваги. Заздалегідь продумайте, на кого почепите всі «косяки», якщо з проєктом щось трапиться.

На роботі – тільки робота

Нехай називають поза очі деспотом і тираном, і що з того? Робота – вона для того, щоб приділяти час тільки їй. Крок вліво чи вправо – остерігайся, підлеглий, щоб не впасти в немилість. Тоді взагалі буде тобі непереливки. А якщо дізнаюся, що хтось чатиться чи в соцмережах сидить під час роботи – штраф і догана (якщо не цього разу, то наступного – точно).

Тільки спробуйте подружитися між собою, я вам влаштую!

Якщо хочете бачити свою команду неефективною і незгуртованою, в жодному разі не допускайте неформальних зустрічей з колегами. А якщо вони, нахаби такі, надумають піти разом на обід чи вирішать зустрітися після роботи – припиніть ці неподобства одразу. Ще змову якусь проти вас влаштують, підсидіти захочуть абощо. Ні, зближуватися їм ви не дозволите, бо… розділяй і владарюй. А якщо комусь щось незрозуміло, нехай звільняються і шукають роботу в іншій компанії. І байдуже, що чудовий спеціаліст і добре виконує свою роботу.

Жорсткі рамки, а як інакше?

До творчого самовираження ставтеся несхвально, помістіть всі робочі процеси в певні рамки, формалізуйте всі підходи. Станьте суворим наглядачем за підлеглими (ви ж начальник!), контролюйте всіх і вся. Чітко дайте зрозуміти всім підлеглим, що тут їм не збіговисько хіпі чи комуна вільних художників. Ставтеся з великою підозрою та недовірою до тих членів команди, які все ж намагаються зробити по-своєму.

В чужий монастир – зі своїми порядками

Якщо вас поставили тімлідом над новою командою, і цих людей ви не знаєте – в чому проблеми? Позвільняйте їх, наймайте друзів чи знайомих. Це легше і простіше, ніж пробувати зрозуміти чужий колектив і намагатися під нього підлаштуватися. Ні, це вони повинні під вас підлаштовуватися, тільки так.

Ось така добірка шкідливих порад, яку підготував для вас Jobs.ua із нагадуванням, що так робити не потрібно, якщо хочете бачити своїх підлеглих мотивованою та згуртованою командою однодумців.

Читайте также

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 Февраль, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 Февраль, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.

  • Як успішно запустити YouTube-канал в 2025 році? 3 Февраль, 2025

    YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 Январь, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.

  • Як зацікавити дитину фрилансом?27 Январь, 2025

    Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті. 


↑ Наверх