Jobs.uа сообщает, что по данным Государственной службы занятости и, согласно информации, при ее же содействии, свыше 8 000 не имеющих работу украинцев с особыми потребностями, среди которых 228 человек, принимавших участие в АТО, были трудоустроены за девять месяцев текущего года.
В Госслужбе отметили высокую результативность в помощи нуждающимся в работе украинцам, подчеркнув, что достичь этого удалось благодаря незамедлительным и скоординированным действиям всех ответственных участников и помощников этого процесса.
Благотворительные организации, сама Госслужба занятости, работодатели, общественники и органы исполнительной власти на местах – все без исключения грамотно и своевременно выполнили свою часть работы, сумев быстро и эффективно помочь нашим соотечественникам.
Что касается вопросов трудоустройства, то украинский рынок труда показывает в последнее время своеобразные тенденции.
Так, желание трудоустроиться вне пределов страны высказывает около 44% трудоспособных украинцев. Однако, среди, например, жителей столицы, только 4% рассматривают подобные «заграничные» предложения. 26% киевлян в это время ищут работу в сфере розничной торговли столицы, 21% - в сфере киевского строительства, еще 14% с удовольствием будут работать в барах и ресторанах Киева.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».