Jobs.uа сообщает, что по данным Государственной службы занятости и, согласно информации, при ее же содействии, свыше 8 000 не имеющих работу украинцев с особыми потребностями, среди которых 228 человек, принимавших участие в АТО, были трудоустроены за девять месяцев текущего года.
В Госслужбе отметили высокую результативность в помощи нуждающимся в работе украинцам, подчеркнув, что достичь этого удалось благодаря незамедлительным и скоординированным действиям всех ответственных участников и помощников этого процесса.
Благотворительные организации, сама Госслужба занятости, работодатели, общественники и органы исполнительной власти на местах – все без исключения грамотно и своевременно выполнили свою часть работы, сумев быстро и эффективно помочь нашим соотечественникам.
Что касается вопросов трудоустройства, то украинский рынок труда показывает в последнее время своеобразные тенденции.
Так, желание трудоустроиться вне пределов страны высказывает около 44% трудоспособных украинцев. Однако, среди, например, жителей столицы, только 4% рассматривают подобные «заграничные» предложения. 26% киевлян в это время ищут работу в сфере розничной торговли столицы, 21% - в сфере киевского строительства, еще 14% с удовольствием будут работать в барах и ресторанах Киева.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.