RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Обучение
  5. Огляд гаджетів для розвитку школярів

Огляд гаджетів для розвитку школярів

27.08.2020 498
Огляд гаджетів для розвитку школярів

Огляд гаджетів для розвитку школярів

27.08.2020     498

Сучасні школярі все частіше обирають такі види дозвілля, які сприятимуть їхньому саморозвитку. Найрізноманітніші види гаджетів дають можливість вивчати програмування, створювати електронну музику чи відео ролики, щоб залити їх на TikTok чи YouTube. Діти мріють бути блогерами чи створювати пізнавальні відео сюжети. Які електронні гаджети допомагають їм в цьому? Разом з Jobs.ua розберемося в цьому питанні.

Планшетні ПК

Без сумнівів, на перше місце варто поставити планшетні ПК. Легкі, зручні, функціональні, вони дають можливість реалізовувати дітям їхній творчий потенціал за допомогою найрізноманітніших способів. Окреслимо найпоширеніші варіанти:

  • Встановивши спеціальні програми, діти зможуть писати найпростіші коди;
  • Хто любить малювати – безмежні можливості для створення ілюстрацій;
  • Розв’язування головоломок, проходження розвивальних ігор, які тренують пам’ять, реакцію, когнітивні навички;
  • Робота з мультимедійними програмами для створення презентацій і відео роликів.

Бездротові навушники

Для багатьох людей поява бездротових навушників стала справжнім спасінням. Тепер не потрібно плутатися в проводах, щоб послухати улюблену музику з телефону. Для дітей безпроводні навушники теж стануть ідеальним варіантом для написання власної музики, а також для гри на сучасних музичних інструментах, щоб не заважати іншим людям.

Не обов’язково купувати дорогі AirPods. Багато фірм-виробників випускають значно дешевші аналоги, які, можливо, поступатимуться трохи в якості звучання, але й вартуватимуть в рази менше.

Електронні рідери

Для любителів читати книги – це ідеальний варіант. З екрану смартфону не так зручно читати, та й батарея сідає швидше. А електронні книги тримають заряд близько тижня (залежить від конкретної моделі, налаштувань яскравості екрану), та й для очей вони значно лагідніші, ніж інші гаджети.

Які ще переваги мають електронні «читалки»? Вони дають змогу завантажити в пам’ять рідера книги, які складно дістати в паперовому вигляді. Та й вивчення іноземних мов з електронною книгою відбуватиметься значно комфортніше.

Смарт-годинники

«Розумні» годинники завдяки своїй функціональності давно полюбилися не тільки дорослим, а й дітям. Їх можна використовувати в якості годинника, засобу зв’язку, а також щоб відстежувати показники фізичної активності. Батьки все частіше купують дітям смарт-годинники, бо з цим гаджетом вони можуть бути впевнені, що діти будуть у безпеці. В екстрених ситуаціях достатньо подзвонити родичам або натиснути кнопку SOS.

Стаціонарні ПК та ноутбуки

Ці пристрої діти полюбляють менше, ніж телефони чи планшети. А все через їхню громіздкість. Легше закинути в рюкзак планшет і вирушити на зустріч з друзями, ніж тягнути з собою ноутбук, а придбати ультрабук можуть дозволити собі не так багато батьків.

Але в багатьох випадках ноутбуки та стаціонарні комп’ютері є незамінними. Наприклад, при перегляді навчальних уроків у мережі, а також онлайн-навчання, що є досить актуальним питанням в наш час.

Звичайно, батькам варто пам’ятати, що спілкування дітей з електронними пристроями не варто пускати на самоплив. Дитячий організм ще розвивається, і «посадити» зір через спілкування з «блакитними» екранами можна без проблем.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх