UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання
  5. Огляд гаджетів для розвитку школярів

Огляд гаджетів для розвитку школярів

27.08.2020 509
Огляд гаджетів для розвитку школярів

Огляд гаджетів для розвитку школярів

27.08.2020     509

Сучасні школярі все частіше обирають такі види дозвілля, які сприятимуть їхньому саморозвитку. Найрізноманітніші види гаджетів дають можливість вивчати програмування, створювати електронну музику чи відео ролики, щоб залити їх на TikTok чи YouTube. Діти мріють бути блогерами чи створювати пізнавальні відео сюжети. Які електронні гаджети допомагають їм в цьому? Разом з Jobs.ua розберемося в цьому питанні.

Планшетні ПК

Без сумнівів, на перше місце варто поставити планшетні ПК. Легкі, зручні, функціональні, вони дають можливість реалізовувати дітям їхній творчий потенціал за допомогою найрізноманітніших способів. Окреслимо найпоширеніші варіанти:

  • Встановивши спеціальні програми, діти зможуть писати найпростіші коди;
  • Хто любить малювати – безмежні можливості для створення ілюстрацій;
  • Розв’язування головоломок, проходження розвивальних ігор, які тренують пам’ять, реакцію, когнітивні навички;
  • Робота з мультимедійними програмами для створення презентацій і відео роликів.

Бездротові навушники

Для багатьох людей поява бездротових навушників стала справжнім спасінням. Тепер не потрібно плутатися в проводах, щоб послухати улюблену музику з телефону. Для дітей безпроводні навушники теж стануть ідеальним варіантом для написання власної музики, а також для гри на сучасних музичних інструментах, щоб не заважати іншим людям.

Не обов’язково купувати дорогі AirPods. Багато фірм-виробників випускають значно дешевші аналоги, які, можливо, поступатимуться трохи в якості звучання, але й вартуватимуть в рази менше.

Електронні рідери

Для любителів читати книги – це ідеальний варіант. З екрану смартфону не так зручно читати, та й батарея сідає швидше. А електронні книги тримають заряд близько тижня (залежить від конкретної моделі, налаштувань яскравості екрану), та й для очей вони значно лагідніші, ніж інші гаджети.

Які ще переваги мають електронні «читалки»? Вони дають змогу завантажити в пам’ять рідера книги, які складно дістати в паперовому вигляді. Та й вивчення іноземних мов з електронною книгою відбуватиметься значно комфортніше.

Смарт-годинники

«Розумні» годинники завдяки своїй функціональності давно полюбилися не тільки дорослим, а й дітям. Їх можна використовувати в якості годинника, засобу зв’язку, а також щоб відстежувати показники фізичної активності. Батьки все частіше купують дітям смарт-годинники, бо з цим гаджетом вони можуть бути впевнені, що діти будуть у безпеці. В екстрених ситуаціях достатньо подзвонити родичам або натиснути кнопку SOS.

Стаціонарні ПК та ноутбуки

Ці пристрої діти полюбляють менше, ніж телефони чи планшети. А все через їхню громіздкість. Легше закинути в рюкзак планшет і вирушити на зустріч з друзями, ніж тягнути з собою ноутбук, а придбати ультрабук можуть дозволити собі не так багато батьків.

Але в багатьох випадках ноутбуки та стаціонарні комп’ютері є незамінними. Наприклад, при перегляді навчальних уроків у мережі, а також онлайн-навчання, що є досить актуальним питанням в наш час.

Звичайно, батькам варто пам’ятати, що спілкування дітей з електронними пристроями не варто пускати на самоплив. Дитячий організм ще розвивається, і «посадити» зір через спілкування з «блакитними» екранами можна без проблем.

Читайте також

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.


Часто шукають

↑ Вгору