Мы приведём основные способы поиска работы. Все они эффективны и их нужно знать каждому.
1. Ищите вакансии на сайте трудоустройства. В настоящее время всё больше соискателей находят работу через интернет.
2. Разместите своё резюме в интернете.
3. Читайте объявления о вакансии в газетах. Выбирайте более подходящие вакансии и звоните по указанному номеру.
4. Обратитесь в агентство по подбору персонала. Такой способ хорош для специалистов любой категории, как с опытом работы, так и без него.
5. Поиск через государственные центры занятости, и ярмарки вакансий.
6. Посещение «Дней карьеры» и других мероприятий, проводимые крупными компаниями и организациями.
7. Поиск через знакомых и родственников. Скажите своим друзьям, которые помогают Вам в поиске работы, информацию о себе, а лучше оставьте своё резюме. Имея такую информацию, Ваш знакомый будет располагать конкретной информацией для предоставления информации потенциальному работодателя.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.