Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
Всього за кілька хвилин Ви зможете створити своє нове унікальне резюме 

+
Порада! Якщо Ви розглядаєте варіанти роботи на різних посадах - для кращого результату створіть кілька різних резюме, які будуть ідеально підходити під посади, що Вас цікавлять. Бажаємо успіхів!+


або додати готове резюме в особистому кабінеті (якщо у вас є готове резюме і ви впевнені в його якості) 

Якщо у Вас є готове резюме і Ви впевнені в його якості - Ви можете його розмістити в своєму особистому кабінеті, за допомогою функції «Додати готове резюме». Наступна інформація: ПІБ, ваші контактні дані (телефон, електронну пошту), яку Ви вкажете при реєстрації, автоматично додадуться в ваше готове резюме.
Порада! Якщо у Вас немає готового резюме або Ви не впевнені в його якості - скористайтеся формою «Створити резюме». Це не займе багато часу і, в результаті, Ви отримаєте унікальне нове резюме, яке буде виглядати акуратно, розкриє Ваші професійні сторони і зацікавить роботодавця.


Виберіть потрібний варіант і зробіть крок до роботи своєї мрії!

Зробіть свій вибір у бік створення свого унікального резюме! Спеціально для Вас ми розробили просту і лаконічну форму створення резюме. Наші підказки допоможуть Вам нічого не упустити і в підсумку отримати відмінне резюме, яке буде виглядати акуратно, розкриє Ваші професійні сторони і зацікавить роботодавця.

Порада! Якщо Ви розглядаєте варіанти роботи на різних посадах - для кращого результату створіть кілька різних резюме, які будуть ідеально підходити під посади, що Вас цікавлять. Бажаємо успіхів! Створіть своє резюме - зробіть крок назустріч роботі своєї мрії!

+ У своєму резюме не забудьте видалити наступну інформацію: ПІБ, ваші контактні дані (телефон, електронну пошту). Ці дані Ви вказали / вкажете при реєстрації, і вони автоматично додадуться в Ваше резюме.

Порада! Якщо у Вас немає готового резюме або Ви не впевнені в його якості - скористайтеся формою «Створити резюме». Це не займе багато часу і, в результаті, Ви отримаєте унікальне нове резюме, яке буде виглядати акуратно, розкриє Ваші професійні сторони і зацікавить роботодавця.

Ми цінуємо Ваш час, тому спеціально для Вас розробили функцію "Скопіювати резюме"! Ми цінуємо Ваш час, тому спеціально для Вас розробили функцію "Скопіювати резюме"!

Порада! При створенні декількох резюме на різні посади в описі робіть акценти на ті навички і досягнення, які підходять до бажаної посади даного резюме.

Створіть унікальне резюме

Виберіть фото
Загальна інформація

Електронна пошта *

Ім'я *

Прізвище *

Дата народження *

Стать  *

Телефон

Використовується в:
 Додати телефон
Посада, на якій Ви хочете працювати * 

Вкажіть посаду, на якій Ви хочете працювати. Роботодавці, підбираючи персонал в свою компанію, в першу чергу роблять вибірку резюме за посадами.

Порада! Не варто вказувати відразу кілька посад в одному резюме. Якщо Ви хочете працювати на різних або декількох посадах - створіть окремі резюме під кожну з них.


Бажанe місто роботи *

 Додати місто

Категорії для розміщення вашого резюме (максимум 3) *

Бажана заробітна плата (грн. в місяць)

Бажаний графік роботи (максимум 3) *

Досвід роботи 

Вкажіть в цьому розділі інформацію, де ви працювали, ваші функціональні обов'язки, досягнення і результати роботи на цій посаді.

Додайте останнє місце роботи

Посада *

Компанія *

Сфера діяльності компанії *

Місто 

Період роботи *

С  
По

Ваші обов'язки і досягнення на цій посаді *

 Додати попереднє місце роботи
Освіта 

Вкажіть в цьому розділі освіту, яку Ви отримали і період навчання. Якщо ви ще вчитеся - вкажіть "по теперішній час" і, за бажанням, передбачуваний рік закінчення даного освіти. Якщо в період пошуку роботи Ви вже отримаєте освіту - не забудьте в резюме відредагувати період навчання.

Порада!
- Якщо у Вас є інша освіта (друга вища, технікум, коледж, ПТУ), додайте цю інформацію в блоці «Додати освіту»;
- Якщо Ви закінчили курси, брали участь в тренінгах або семінарах, додайте цю інформацію в блоці «Додати курси, тренінги, семінари».

Рівень освіти *

Навчальний заклад *

Факультет, спеціальність *

Місто

Період навчання *

С  
По

Якщо у Вас є інша освіта (друга вища, технікум, коледж, ліцей, ПТУ), додайте цю інформацію тут:

 Додати освіту
Додаткова освіта

Если Вы окончили курсы, принимали участие в тренингах, семинарах, добавьте эту информацию здесь

 Додати курси, тренінги, семінари
 Додати курси, тренінги, семінари
Додаткова інформація 

Обов'язково додайте наступну інформацію: особисті якості, захоплення, навички, досягнення, побажання до місця роботи. Ця інформація дуже цінна для роботодавця, і допоможе йому зробити вибір на вашу користь.

Знання мов

 Додати мову
Ви можете детальніше описати ваш рівень знання мови
Знання комп'ютера, програм 

Додайте в цьому полі інформацію про Ваш знанні комп'ютера, тому що в більшості випадків це дуже потрібно при прийомі на роботу. Наприклад, в яких програмах ви працюєте і на скільки добре ними володієте.

Вкажіть Ваші особисті якості, хобі, захоплення, навички

Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи 

Налаштування резюме 

Ваше резюме будет размещено на сайте. Если Вам необходимо скрыть своё резюме или скрыть свои персональные данные - воспользуйтесь настройками "Скрыть резюме" или "Скрыть персональные данные"

 

Ваше резюме не буде доступно в пошуку на сайті, але ви зможете його відправляти роботодавцям. Роботодавці часто не публікують вакансії, а відразу користуються пошуком резюме. Рекомендуємо вам не приховувати своє резюме повністю, а приховати тільки персональні дані.

 info icon

Ваше резюме буде доступно в пошуку на Jobs.ua, а інформація (ПІБ, фото, телефон, e-mail, поточне місце роботи) будуть приховані для всіх користувачів сайту.
Для отримання статусу «Професійне резюме» заповніть наступні поля:

  • 1. Контактний телефон;
  • 2. Бажана заробітна плата;
  • 3. Всі поля із зірочками в блоках «Досвід роботи» і «Освіта».
Детальніше
Професійне резюме відзначено позначкою «». Таке резюме вигідно виділяється в результатах пошуку і перегляду, збільшуючи Ваші шанси знайти роботу своєї мрії. Професійне резюме допомагає роботодавцю зробити вибір на вашу користь

Рекомендуемо подивитися приклад правильного резюме

Намагайтесь детально описати всі свои навички, вміння та досвід роботи.

Чим краще і грамотніше складенно резюме, тим швидше на нього зверне увагу працедавець.

Якщо Ви хочете поліпшити резюме, додайте в нього своє фото

↑ Вгору