RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Собеседование без проблем
  5. Питання, які бажано поставити після співбесіди

Питання, які бажано поставити після співбесіди

16.12.2019 502
Питання, які бажано поставити після співбесіди

Питання, які бажано поставити після співбесіди

16.12.2019     502

Співбесіда щодо працевлаштування – це завжди стрес, як би ви до неї добре не готувалися. Вам доведеться швидко відповідати на безліч різних питання й рекламувати себе перед менеджером з персоналу, а можливо, перед цілою групою незнайомих людей. Коли прийде ваша черга ставити питання, чи будете до цього готові?

У кінці співбесіди зазвичай пропонують кандидату ставити свої питання. Ці питання можуть вирішити подальшу вашу долю. Ми поговорили з HR-фахівцями про успішне працевлаштування та вірну тактику на співбесіді. Про що ж краще спитати, аби підвищити шанси на працевлаштування й дізнатися більше про потенційного роботодавця? Jobs.ua пропонує своїм читачам вісім таких питань.

Чому ви, прочитавши резюме, запросили мене на співбесіду? Ви ніби міняєтеся ролями, адже це питання майже завжди ставить менеджер з персоналу на початку співбесіди. В цій ситуації вже вам будуть розказувати чим зацікавило ваше резюме. Для кандидата це цінна інформація.

Як відбувається навчання нових співробітників? Тут зверніть увагу на відповідь. Адже в солідних компаніях новим співробітникам дають стільки часу на навчання скільки їм знадобиться. Кожна нова робота потребує введення в курс справи, в хороших компаніях до навчання співробітників підходять найретельнішим образом, надаючи найнеобхідніші знання для успіху на новій посаді. Обмежений час на навчання, жорсткий дедлайн не сприяють залученню надійних співробітників.

Що відрізняє вашу компанію від конкурентів? Це питання показує, що ви підготувалися до співбесіди й проявляєте зацікавленість до нової сфери діяльності.

З якими труднощами зараз стикається компанія (відділ)? Це питання допомагає зрозуміти, що перш за все потребує організація. Можливо вони хочуть вдосконалити робочий процес, або їм потрібні конкретні навички, або необхідні додаткові ресурси, щоб справитися з навантаженнями. Отже, якщо першочергові завдання не відповідають вашим навичкам або очікуванням, це привід подумати, чи підходить вам ця робота.

Що відрізняє успішних членів робочої групи від інших співробітників? Кращий спосіб виділитися з натовпу кандидатів – діяти впевнено й рішуче, ставлячи питання, які дають зрозуміти, що ви прагнете досягти успіху в компанії. Відповідь допоможе зрозуміти, що від вас вимагається, аби досягти успіху на новій посаді.

Як ви через три місяці зможете визначити, чи правильно зробили, що взяли мене на цю роботу? Це питання допоможе вам відразу зрозуміти, чого від вас очікують і яка мета буде перед вами поставлена, що саме хоче досягти компанія, беручи співробітника на цю посаду. Є можливість подумати, чи влаштовує вас така перспектива.

Чим вам найбільше подобається робота тут? Якщо менеджер, який проводить співбесіду уникає відповіді або не може її дати, це тривожний знак, можливо це не краще місце роботи. А у більшості випадках, таке питання допомагає встановити особистий контакт зі співрозмовником, надаючи йому можливість трохи розказати про себе, а кандидату – більше дізнатися про переваги робота в даній компанії.

Ви б не могли показати мені офіс? Це питання знову ж таки допоможе кандидату виділитися з натовпу. Це змушує менеджера з персоналу вийти за рамки звичайного сценарію, покинути переговорну кімнату й поспілкуватися з кандидатом в невимушеній обстановці.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх