UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Питання, які бажано поставити після співбесіди

Питання, які бажано поставити після співбесіди

16.12.2019 392
Питання, які бажано поставити після співбесіди

Питання, які бажано поставити після співбесіди

16.12.2019     392

Співбесіда щодо працевлаштування – це завжди стрес, як би ви до неї добре не готувалися. Вам доведеться швидко відповідати на безліч різних питання й рекламувати себе перед менеджером з персоналу, а можливо, перед цілою групою незнайомих людей. Коли прийде ваша черга ставити питання, чи будете до цього готові?

У кінці співбесіди зазвичай пропонують кандидату ставити свої питання. Ці питання можуть вирішити подальшу вашу долю. Ми поговорили з HR-фахівцями про успішне працевлаштування та вірну тактику на співбесіді. Про що ж краще спитати, аби підвищити шанси на працевлаштування й дізнатися більше про потенційного роботодавця? Jobs.ua пропонує своїм читачам вісім таких питань.

Чому ви, прочитавши резюме, запросили мене на співбесіду? Ви ніби міняєтеся ролями, адже це питання майже завжди ставить менеджер з персоналу на початку співбесіди. В цій ситуації вже вам будуть розказувати чим зацікавило ваше резюме. Для кандидата це цінна інформація.

Як відбувається навчання нових співробітників? Тут зверніть увагу на відповідь. Адже в солідних компаніях новим співробітникам дають стільки часу на навчання скільки їм знадобиться. Кожна нова робота потребує введення в курс справи, в хороших компаніях до навчання співробітників підходять найретельнішим образом, надаючи найнеобхідніші знання для успіху на новій посаді. Обмежений час на навчання, жорсткий дедлайн не сприяють залученню надійних співробітників.

Що відрізняє вашу компанію від конкурентів? Це питання показує, що ви підготувалися до співбесіди й проявляєте зацікавленість до нової сфери діяльності.

З якими труднощами зараз стикається компанія (відділ)? Це питання допомагає зрозуміти, що перш за все потребує організація. Можливо вони хочуть вдосконалити робочий процес, або їм потрібні конкретні навички, або необхідні додаткові ресурси, щоб справитися з навантаженнями. Отже, якщо першочергові завдання не відповідають вашим навичкам або очікуванням, це привід подумати, чи підходить вам ця робота.

Що відрізняє успішних членів робочої групи від інших співробітників? Кращий спосіб виділитися з натовпу кандидатів – діяти впевнено й рішуче, ставлячи питання, які дають зрозуміти, що ви прагнете досягти успіху в компанії. Відповідь допоможе зрозуміти, що від вас вимагається, аби досягти успіху на новій посаді.

Як ви через три місяці зможете визначити, чи правильно зробили, що взяли мене на цю роботу? Це питання допоможе вам відразу зрозуміти, чого від вас очікують і яка мета буде перед вами поставлена, що саме хоче досягти компанія, беручи співробітника на цю посаду. Є можливість подумати, чи влаштовує вас така перспектива.

Чим вам найбільше подобається робота тут? Якщо менеджер, який проводить співбесіду уникає відповіді або не може її дати, це тривожний знак, можливо це не краще місце роботи. А у більшості випадках, таке питання допомагає встановити особистий контакт зі співрозмовником, надаючи йому можливість трохи розказати про себе, а кандидату – більше дізнатися про переваги робота в даній компанії.

Ви б не могли показати мені офіс? Це питання знову ж таки допоможе кандидату виділитися з натовпу. Це змушує менеджера з персоналу вийти за рамки звичайного сценарію, покинути переговорну кімнату й поспілкуватися з кандидатом в невимушеній обстановці.

Читайте також


Часто шукають

↑ Вгору