Опрос был проведен в 20-ти странах мира, включая США, Россию и Украину.
Как оказалось, восемь из каждых десяти опрошенных считают, что "богатые" государства несут моральные обязательства по уменьшению бедности и борьбе с голодом в странах "бедных". Эту позицию разделяют 92% кенийцев, 91% тайваньцев, по 90% мексиканцев и южнокорейцев. В США таких взглядов придерживаются 81% опрошенных, в Украине - 87%. В России подобные воззрения разделяют рекордно мало людей - лишь 54% (меньше только в Палестинской Автономии - 50%). В рамках исследования респондентам также задавался вопрос о том, готовы ли они поддержать Цели Развития Тысячелетия, сформулированные ООН. В рамках этой программы требуется, чтобы богатейшие страны мира, включая Россию, выделили "бедным" государствам $39 млрд. Организаторы опроса разделили размеры предполагаемого взноса государств-доноров на численность их населения и спросили жителей этих стран: готовы ли они лично раскошелится на эту сумму. Так, среднестатистическому американцу предлагалось пожертвовать $56, британцу - $49, французу - $45, немцу - $43, итальянцу - $39, россиянину - $11 и т.д. В среднем, 77% опрошенных согласились отдать эти деньги на помощь слаборазвитым странам и народам. Для США этот показатель оказался равен 75%, для Великобритании - 79%, для Франции - 86%, Италии - 84%. Германии - 76%. Лишь чуть больше половины граждан России (54%) согласились пойти на подобную жертву - это рекордно малое число.
трудоустройство, вакансии, резюме, работа
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.