RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. На работе
  5. Про критику на роботі

Про критику на роботі

29.05.2019 399Автор: Лоліта Платошкіна
Про критику на роботі

Про критику на роботі

29.05.2019     399Автор: 

Уявити собі спокійну роботу без зауважень і критики з боку керівництва майже неможливо. Робота та швидкість її виконання залежить від співпрацевників та багатьох інших обставин, не завжди приємних. Якщо зжауваження суттєві і сказані в доброзичливій формі, то вони спримаються досить спокійно, а ось якщо форма трошки грубіша - сприйняття буде залежити лише від характеру людини. І все ж таки, будь-який спеціаліст повинен вміти правильно сприймати зауваження керівника, а керівник повинен вчитися коректно робити зауваження.

jobs.ua розкриває досить етикетне питання критики на роботі.

Як критикувати

Якщо ви работодавець, то ви повинні добре знати свій колектив, а також тих, хто досить сприйнятливий до зауважень та критики, а також тих, хто ніяк на неї не реагує. Це дві крайнощі однієї проблеми. Навчіться коректно та результативно робити їм зауваження. Щодо сприятливої аудиторії, то навчіться звертатися до них у різрних доброзичливих формах: прохання, порада, навідні запитання. Майже завжди доброзичлива бесіда впливає на думку цієї аудиторії. З тими, хто пасивно реагує на зауваження, потрібен трошки інший підхід. Їх потрібно постійно контролювати у вчасному виконанні роботи та зауважень. Інколи потрібно нагадати декілька раз, щоб у них відпрацювало це на постійну основу. Успішними якраз стають ті, хто адекватно сприймає критику і одразу після неї редагує свою роботу і налаштовується на успіх.

Як відноситись до критики в вашу адресу

Якщо ви, спеціаліст, який інколи отримає зауваження від керівництва і відчуває, що зайві реакції не дають вам адекватно її сприймати, то радимо вам навчитися керувати собою, цими реакціями. Це допоможе вам досягти успіхів в роботі, навчитися стримувати себе та контрролювати зайві дії. Перше, що треба зробити, якщо ви зіткнулися з критикою, то це вислухати роботодавця та його зауваження, щодо вашої роботи. Друге, якщо зауваження вірне, щодо вашої роботи, то треба брати відповідальність за вчинки і виконану роботу. Прислухайтесь до зауваження, спробуйте зрозуміти, в чому виявились труднощі та проблеми, пробуйте їх виправити. Якщо зауваження спірні, пробуйте чесно і відкрито поговорити з роботодавцем і запропонувати свою точку зору.

Читайте также


↑ Наверх