RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Выбор профессии
  5. Професія UI/UX дизайнера – ввійти в ІТ, не вміючи програмувати

Професія UI/UX дизайнера – ввійти в ІТ, не вміючи програмувати

30.05.2022 668
Професія UI/UX дизайнера – ввійти в ІТ, не вміючи програмувати

Професія UI/UX дизайнера – ввійти в ІТ, не вміючи програмувати

30.05.2022     668

Поговоримо сьогодні про таку цікаву креативну професію зі сфери ІТ, як професія UI/UX дизайнера. Якщо ви творча людина – можливо, настав час, щоб уважніше приглянутися до цієї професії? Можливості для розвитку тут, як і в сфері розробки, практично безкінечні. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua деякі аспекти цієї професії, а також з’ясуємо, що зупиняє людей від переходу в ІТ.

UI/UX дизайнер – чим він займається?

Цей дизайнер проєктує візуальний вигляд сайту. Абревіатури UI/UX розшифровуються як user interface (тобто інтерфейс користувача) та user experience (досвід користувача). Це дві важливі сторони дизайну, і в наш час їх виконує, як правило, один фахівець.

Як бачите, вміти кодити не потрібно. А якщо ви творча людина, з розвинутим відчуттям прекрасного та не менш розвинутим почуттям стилю – цю професію ви опануєте без особливих проблем. Звичайно, декілька місяців доведеться сумлінно попрацювати, але результат вартує витрачених зусиль. Поцікавтеся, скільки отримує UI/UX дизайнер – фінансова мотивація теж може підштовхнути вас рухатися вперед.

Пам’ятайте, що найбільші перепони, які постають перед людьми, які подумують про перехід в ІТ-сферу – це страх, що не вийде. І банальні лінощі, а також невміння організувати власний час. Про тайм-менеджмент та розвиток софт скілів ми згадували у цій статті. Зазирніть сюди, вам буде корисно почитати про софт скіли, якщо подумуєте стати «світчером».

Як почати навчатися, щоб ефективно та безкоштовно?

Все дуже просто, друзі, і тут потрібні два фактори – ваше бажання і мотивація досягати нових цілей, та регулярність занять. Застосовуємо той самий принцип, що й при вивченні англійської – краще 20 хв щодня займатися, ніж 2 год – 1 раз в тиждень. Повірте, коли ви почнете занурюватися в процес навчання, відчувати радість творчості і розуміння того, що все виходить – повірте, ці 20 хвилин щодня легко перетворяться на ті ж самі 2 години щоденних занять. Чи навіть 4-6 годин, чому б і ні? Все залежить тільки від вас, бо на YouTube ви знайдете чимало навчального якісного контенту. Безкоштовного, ясна річ. Гугліть за запитом Figma з нуля (як варіант, Figma з 0). Заведіть нотатник і з ручкою чи олівцем в руках вивчайте цей потужний сервіс, який дасть вам можливість проектувати макети сайтів з нуля.

Фінансова мотивація – це добре чи погано?

Фінансова свобода значно розширює ваші горизонти. А розширення горизонтів – це добре, так і повинно бути. Тому не забувайте також нагадувати собі, що в сфері ІТ достойно платять, і все, що вам потрібно, щоб опанувати цю ІТ-професію – це поставити, приміром, ціль на це літо. Три місяці наполегливого навчання поміж основною роботою та іншими справами. А якщо ви педагог за освітою – ви матимете влітку чимало часу, щоб приділити час власному саморозвитку. Нашій країні потрібні талановиті та розумні люди, а професії зі сфери ІТ вчать мислити логічно і творчо, вчать правильній та ефективній комунікації з іншими людьми (polite English, «ввічлива англійська»).

До речі, навички програмування UI/UX дизайнеру аж ніяк не зашкодять. Це додаткові можливості для кар’єрного розвитку. Але не переживайте, в програмістські «талмуди» вам пірнати не доведеться.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх