UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Вибір професії
  5. Професія UI/UX дизайнера – ввійти в ІТ, не вміючи програмувати

Професія UI/UX дизайнера – ввійти в ІТ, не вміючи програмувати

30.05.2022 662
Професія UI/UX дизайнера – ввійти в ІТ, не вміючи програмувати

Професія UI/UX дизайнера – ввійти в ІТ, не вміючи програмувати

30.05.2022     662

Поговоримо сьогодні про таку цікаву креативну професію зі сфери ІТ, як професія UI/UX дизайнера. Якщо ви творча людина – можливо, настав час, щоб уважніше приглянутися до цієї професії? Можливості для розвитку тут, як і в сфері розробки, практично безкінечні. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua деякі аспекти цієї професії, а також з’ясуємо, що зупиняє людей від переходу в ІТ.

UI/UX дизайнер – чим він займається?

Цей дизайнер проєктує візуальний вигляд сайту. Абревіатури UI/UX розшифровуються як user interface (тобто інтерфейс користувача) та user experience (досвід користувача). Це дві важливі сторони дизайну, і в наш час їх виконує, як правило, один фахівець.

Як бачите, вміти кодити не потрібно. А якщо ви творча людина, з розвинутим відчуттям прекрасного та не менш розвинутим почуттям стилю – цю професію ви опануєте без особливих проблем. Звичайно, декілька місяців доведеться сумлінно попрацювати, але результат вартує витрачених зусиль. Поцікавтеся, скільки отримує UI/UX дизайнер – фінансова мотивація теж може підштовхнути вас рухатися вперед.

Пам’ятайте, що найбільші перепони, які постають перед людьми, які подумують про перехід в ІТ-сферу – це страх, що не вийде. І банальні лінощі, а також невміння організувати власний час. Про тайм-менеджмент та розвиток софт скілів ми згадували у цій статті. Зазирніть сюди, вам буде корисно почитати про софт скіли, якщо подумуєте стати «світчером».

Як почати навчатися, щоб ефективно та безкоштовно?

Все дуже просто, друзі, і тут потрібні два фактори – ваше бажання і мотивація досягати нових цілей, та регулярність занять. Застосовуємо той самий принцип, що й при вивченні англійської – краще 20 хв щодня займатися, ніж 2 год – 1 раз в тиждень. Повірте, коли ви почнете занурюватися в процес навчання, відчувати радість творчості і розуміння того, що все виходить – повірте, ці 20 хвилин щодня легко перетворяться на ті ж самі 2 години щоденних занять. Чи навіть 4-6 годин, чому б і ні? Все залежить тільки від вас, бо на YouTube ви знайдете чимало навчального якісного контенту. Безкоштовного, ясна річ. Гугліть за запитом Figma з нуля (як варіант, Figma з 0). Заведіть нотатник і з ручкою чи олівцем в руках вивчайте цей потужний сервіс, який дасть вам можливість проектувати макети сайтів з нуля.

Фінансова мотивація – це добре чи погано?

Фінансова свобода значно розширює ваші горизонти. А розширення горизонтів – це добре, так і повинно бути. Тому не забувайте також нагадувати собі, що в сфері ІТ достойно платять, і все, що вам потрібно, щоб опанувати цю ІТ-професію – це поставити, приміром, ціль на це літо. Три місяці наполегливого навчання поміж основною роботою та іншими справами. А якщо ви педагог за освітою – ви матимете влітку чимало часу, щоб приділити час власному саморозвитку. Нашій країні потрібні талановиті та розумні люди, а професії зі сфери ІТ вчать мислити логічно і творчо, вчать правильній та ефективній комунікації з іншими людьми (polite English, «ввічлива англійська»).

До речі, навички програмування UI/UX дизайнеру аж ніяк не зашкодять. Це додаткові можливості для кар’єрного розвитку. Але не переживайте, в програмістські «талмуди» вам пірнати не доведеться.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору