Не всі люди однозначно сприймають цю фразу. Для когось мати непогано оплачувану роботу – це вже щастя. Іншим людям для того, щоб почуватися щасливим на роботі, потрібно щось значно більше. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua, як знаходити радісні миті у своїй повсякденній діяльності.
Не може бути, щоб ви не знайшли бодай жодного сенсу у своїй роботі. Бодай найменшого. Істина полягає в тому, що в будь-якій роботі можна знайти сенс. І можна чомусь навчитися. Якщо ви не бачите сенсу в своїй роботі – можливо, настав час поглянути на те, що ви робите, з іншого боку? Можливо, ваша робота може розвинути моторику ваших рук, чи уважність, чи фокус і концентрацію чи, нарешті, ваше тіло? Працюючи, приміром, вантажником, ви можете непогано натренувати власне тіло. Але потрібно, звісно, до всього підходити з розумом, і на додачу – тримати відповідний спортивний раціон і якісно висипатися. Як бачите, в будь-якій роботі можна знайти сенс.
В кожного з нас є якісь приємні радощі – невеликі приємні радощі життя, – на які ми з вами можемо виділити час навіть під час виконання рутинних робочих обов’язків. Наприклад, під час перерви на каву ви можете помріяти про щось своє, і не тільки помріяти, а взяти ручку і папір, і все спланувати. І дотримуватися наміченого плану – це само собою.
Або ж ви любите генерувати нові ідеї. Перерва на каву чи година обіду теж підійдуть для цієї справи. Тим паче, генерувати ідеї – це не мішки носити; ви можете зайнятися цією справою будь-де і в будь-який час.
Звичайно, віднаходження балансу між роботою і особистим життям – це мистецтво. Але ті речі, які роблять вас щасливим і поза роботою, ніколи не забувайте. Їх не варто відкладати в довгий ящик – мовляв, «десь потім, не зараз». Ні, зараз – це найкращий час для ваших мрій і бажань. Бо «потім» може і не настати.
Мова про організм в цілому. І про фізичне, і душевне, і ментальне здоров’я. Бо коли ви оберігаєте свою психіку, свій розум від впливу негативних новин, впливу токсичних і неприємних людей, які люблять лише поганити все навкруги і критикувати – ви робите неоціненну послугу своєму організму. А він віддячить вам бадьорістю та енергією – звісно, за умови повноцінного сну. А як добре висипатися, як правильно налаштуватися на сон, ви можете прочитати у статті Здоровий сон – запорука хорошого настрою і продуктивності на роботі.
Ставте не лише короткотривалі, а й довготривалі плани. Що мається на увазі? Мова про те, що за 5-6 років ви можете стати справжнім професіоналом у будь-якій справі. Яке б ви ремесло не обрали, але за такий немалий проміжок часу ви можете стати справжнім майстром свого діла. І для цього потрібно всього лиш, щоб ви займалися певною справою… всього лиш 10 тисяч годин! Цього достатньо, щоб опанувати будь-який фах практично в ідеалі. Звісно, в будь-якій діяльності можна вдосконалюватися все життя, але мова про те, що ви зможете стати дійсно кваліфікованим фахівцем, якщо чесно приділите якомусь заняттю 10 тис. годин.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.