UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Робота вашої мрії
  5. Прості поради, як бути щасливим на роботі

Прості поради, як бути щасливим на роботі

11.08.2021 870
Прості поради, як бути щасливим на роботі

Прості поради, як бути щасливим на роботі

11.08.2021     870

Не всі люди однозначно сприймають цю фразу. Для когось мати непогано оплачувану роботу – це вже щастя. Іншим людям для того, щоб почуватися щасливим на роботі, потрібно щось значно більше. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua, як знаходити радісні миті у своїй повсякденній діяльності.

Знайдіть сенс для своєї роботи

Не може бути, щоб ви не знайшли бодай жодного сенсу у своїй роботі. Бодай найменшого. Істина полягає в тому, що в будь-якій роботі можна знайти сенс. І можна чомусь навчитися. Якщо ви не бачите сенсу в своїй роботі – можливо, настав час поглянути на те, що ви робите, з іншого боку? Можливо, ваша робота може розвинути моторику ваших рук, чи уважність, чи фокус і концентрацію чи, нарешті, ваше тіло? Працюючи, приміром, вантажником, ви можете непогано натренувати власне тіло. Але потрібно, звісно, до всього підходити з розумом, і на додачу – тримати відповідний спортивний раціон і якісно висипатися. Як бачите, в будь-якій роботі можна знайти сенс.

Що робить вас щасливим?

В кожного з нас є якісь приємні радощі – невеликі приємні радощі життя, – на які ми з вами можемо виділити час навіть під час виконання рутинних робочих обов’язків. Наприклад, під час перерви на каву ви можете помріяти про щось своє, і не тільки помріяти, а взяти ручку і папір, і все спланувати. І дотримуватися наміченого плану – це само собою.

Або ж ви любите генерувати нові ідеї. Перерва на каву чи година обіду теж підійдуть для цієї справи. Тим паче, генерувати ідеї – це не мішки носити; ви можете зайнятися цією справою будь-де і в будь-який час.

Звичайно, віднаходження балансу між роботою і особистим життям – це мистецтво. Але ті речі, які роблять вас щасливим і поза роботою, ніколи не забувайте. Їх не варто відкладати в довгий ящик – мовляв, «десь потім, не зараз». Ні, зараз – це найкращий час для ваших мрій і бажань. Бо «потім» може і не настати.

Піклування про своє тіло

Мова про організм в цілому. І про фізичне, і душевне, і ментальне здоров’я. Бо коли ви оберігаєте свою психіку, свій розум від впливу негативних новин, впливу токсичних і неприємних людей, які люблять лише поганити все навкруги і критикувати – ви робите неоціненну послугу своєму організму. А він віддячить вам бадьорістю та енергією – звісно, за умови повноцінного сну. А як добре висипатися, як правильно налаштуватися на сон, ви можете прочитати у статті Здоровий сон – запорука хорошого настрою і продуктивності на роботі.

Професіоналізм – за 5 років

Ставте не лише короткотривалі, а й довготривалі плани. Що мається на увазі? Мова про те, що за 5-6 років ви можете стати справжнім професіоналом у будь-якій справі. Яке б ви ремесло не обрали, але за такий немалий проміжок часу ви можете стати справжнім майстром свого діла. І для цього потрібно всього лиш, щоб ви займалися певною справою… всього лиш 10 тисяч годин! Цього достатньо, щоб опанувати будь-який фах практично в ідеалі. Звісно, в будь-якій діяльності можна вдосконалюватися все життя, але мова про те, що ви зможете стати дійсно кваліфікованим фахівцем, якщо чесно приділите якомусь заняттю 10 тис. годин.

Читайте також

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.

  • Як успішно запустити YouTube-канал в 2025 році? 3 лютий, 2025

    YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.


Часто шукають

↑ Вгору