Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Обучение, развитие, повышение квалификации
 4. Обучение и работа
 5. Робота - саме задоволення

Робота - саме задоволення

16.05.2019 240Автор: Александр Мавлидинов
Робота - саме задоволення

Робота - саме задоволення

16.05.2019     240Автор: 

Робота, за яку не заплатять та яка нагадує відпочинок – не самий поганий спосіб провести тиждень літа. Тим більш, якщо ти вільний, та якщо стійка бару, за якою треба працювати, розташована на Ямайці.

Як узнав Jobs.ua, саме там знаходиться бар «Пелікан Флойда», власник якого, самостійно виконуючий роботу бармена, вирішив узяти невеличку відпустку вперше за 8 років. Працювати треба бути не більш ніж тиждень, та заробітна платня за цей період не передбачена.

Але, вважаючи високу популярність пляжу, де розташований бар та самого закладу, така робота, може дати фору багатьом видам відпочинку.

Попри відсутності оплати роботи, кандидату, що пройде відбір, власник бару обіцяє сплатити дорожні витрати й витрати на проживання у цей період.

Анкета для заявок, розташована на сайті туристичного порталу virginholidays іїї можна заповнити, якщо є бажання набути такого незвичного досвіду.

Читайте также

 • Чому не виходить знайти відповідного кандидата22 Октябрь, 2019

  Пошук потрібного спеціаліста в компанію - справа не із легких. На цьому шляху менеджерам з персоналу чи самим роботодавцям приходиться зіткатися з різними труднощами. Одним з яких і є складність знайти кандидата, який би відповідав вашим потребам стовідсотково. Більшість роботодавців скажуть, що причиною є слабкий український ринок праці спеціалістів. І тільки досвідчені роботодавці почнуть шукати причини в методиці власного пошуку. Це актуальне питання для всіх, хто зіткається з відбором робочого персоналу в компанію.

 • Перекваліфікація: як правильно перейти в іншу професію?22 Октябрь, 2019

  Треба розібратися, чим людина хоче або може займатися. У такому важливому питанні, більше не можна робити помилок, втрачаючи дорогий час

 • Історія успіху: Цирк сонця бродячого артиста22 Октябрь, 2019

  Унікальним театр зробило незвичне поєднання циркової дії та театрального виступу, про втілення якого, більш ніж 17 років мріяв Лалиберте.

 • Як гармонічно поєднувати підробіток і основну роботу?21 Октябрь, 2019

  Бухгалтери та дизайнери, копірайтери та консультанти, креативні робітники або спеціалісти з підбору кадрів: представники цих спеціальностей, можуть мати до десяти клієнтів одразу, якщо встигають надавати якісні послуги всім ним

 • Як одразу привчити колег не спізнюватись на роботу20 Октябрь, 2019

  Як тільки в компанії з’являється новий робітник, то він з самого початку вмотивований приходити на роботу вчасно. Але рутинні повсякденні задачі втомлюють спеціаліста та примушують лінуватися та запізнюватися на роботу. Якщо роботодавець не ставить вчасний прихід на роботу за обов’язкове правило, то рано чи пізно це питання постає гостро. Тому вихід - одразу встановлювати правила в компанії, порушення яких веде до відповідальностей та покарань.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Создать резюме
↑ Наверх