Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
 4. Навчання і робота

Робота - саме задоволення

16.05.2019 188Автор: Александр Мавлидинов
Робота - саме задоволення

Робота - саме задоволення

16.05.2019     188Автор: 

Робота, за яку не заплатять та яка нагадує відпочинок – не самий поганий спосіб провести тиждень літа. Тим більш, якщо ти вільний, та якщо стійка бару, за якою треба працювати, розташована на Ямайці.

Як узнав Jobs.ua, саме там знаходиться бар «Пелікан Флойда», власник якого, самостійно виконуючий роботу бармена, вирішив узяти невеличку відпустку вперше за 8 років. Працювати треба бути не більш ніж тиждень, та заробітна платня за цей період не передбачена.

Але, вважаючи високу популярність пляжу, де розташований бар та самого закладу, така робота, може дати фору багатьом видам відпочинку.

Попри відсутності оплати роботи, кандидату, що пройде відбір, власник бару обіцяє сплатити дорожні витрати й витрати на проживання у цей період.

Анкета для заявок, розташована на сайті туристичного порталу virginholidays іїї можна заповнити, якщо є бажання набути такого незвичного досвіду.

Читайте також

 • Більшість звільнень в Україні - через низькі заробітні плати17 вересень, 2019

  До речі, вирішивши це питання, українська економіка назавжди позбудеться й такого негативного явища, як відтік кадрів за кордони країни

 • Адаптація персоналу в колективі16 вересень, 2019

  Помилки у такому процесі або неуважність до виникаючих в колективі проблем чи непорозумінь з боку керівництва, легко призведе до збоїв, низької якості роботи та втрати перспективних співробітників

 • Причини звільнення співробітників16 вересень, 2019

  Тож, причини чому люди звільняються з роботи, фактично дві, й виникаючи позапланово. Вони обидві здатні нанести суттєву шкоду нормальному розвитку бізнесу.

 • Професійне вигорання на роботі16 вересень, 2019

  Що робити із психоемоційним вигоранням?

 • Підготовка до публічних виступів на роботі15 вересень, 2019

  Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

Часто шукають:

↑ Вгору