Как искать работу знают все, а вот найти работу в кратчайшие сроки знают и умеют далеко не все.
Самой главной рекомендацией является поиск работы даже когда вы работаете. Это вовсе не значит, что вы должны бегать с работы на собеседования и вместо выполнения своих обязанностей читать издания о трудоустройстве. Просто всегда присматривайте работу, на которую вы смогли бы пойти, используйте любую возможность для новой информации. Конечно же не забывайте посещать ярмарки вакансий и другие подобные мероприятия на рынке труда.
Искать работу нужно активно. Не стоит отправлять одно резюме в день и ждать ответа по несколько дней. Делайте много звонков, посещайте несколько собеседований и результат обязательно будет.
Ищите работу по всем возможным каналам. Напомним основные источники поиска работы:
- Журналы и газеты с вакансиями;
- Интернет сайты по трудоустройству;
- Рекрутинговые и кадровые агенства;
- Центры занятости;
- Ярмарки вакансий и карьеры;
- Социальные сети;
- Поисковые системы, если вы знаете компании или должность, на которую четко хотите попасть.
Если искать работу по перечисленным каналам, то у нее не будет шансов ускользнуть от вас. Срочно найти работу не такая уж и проблема, главное найти желание, знание и настойчивость.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.