Під час війни запустилось багато цікавих проектів та стартапів, що націлені на підтримку українців будь-якої сфери діяльності та прошарку. Окрема увага приділена й тим, хто має власний бізнес, стартап - підприємцям. Адже виходячи з того, що воєнний час наклав свої фільтри на внутрішні економічні та соціальні процеси, український малий та середній бізнес стали максимально вразливими, а де-які з них зовсім призупинили свою діяльність. З цією метою в мережі з’явився новий проект під назвою «Працюю на перемогу».
«Працюю на перемогу» - має на меті залучити фінансову підтримку від іноземних та українських громадян, компаній і організацій для малого та середнього бізнесу України, який працює в нових реаліях - умовах війни. Українські та закордонні донори зможуть зробити благодійне пожертвування для підтримки будь-якого українського підприємства.
Проект схожий більше на сервіс донатів, де зробити благодійний внесок може кожний охочий за допомогою сервісу PayPal або підтримати на розрахунковий рахунок картки Visa Mastercard.
Збереження бізнесу, сплата податків та виплата заробітної плати співробітникам — підтримає економіку нашої країни та надасть їй ресурс для продовження боротьби.
Щоб долучитися до проекту та отримати підтримку власного бізнесу необхідно долучитися до проекту та заповнити власні дані:
Керівники проекту повідомляють, що кожна історія буде перекладена англійською для розповсюдження у Європі та світі. У майбутньому планується, що команда розробників додасть розумний алгоритм порядку відображення історій на сайті та фільтри пошуку за інтересами.
Також нагадуємо, що для підтримки підприємців та бізнесу Урядом в Україні були спрощені та внесені необхідні зміни щодо нарахування, обчислення та сплачування ЄСВ під час воєнного стану.
Тож, якщо хочете, щоб вашу компанію підтримали в цей важкий час за кордоном, заявіть про неї, розкажіть історію вашого стартапу та отримайте міцну підтримку від всієї світової спільноти однодумців. Долучайтесь до українського проекту “Працюю на перемогу”.
Яку ще можна отримати соціальну допомогу під час війни від держави читайте в блозі.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.