Під час війни запустилось багато цікавих проектів та стартапів, що націлені на підтримку українців будь-якої сфери діяльності та прошарку. Окрема увага приділена й тим, хто має власний бізнес, стартап - підприємцям. Адже виходячи з того, що воєнний час наклав свої фільтри на внутрішні економічні та соціальні процеси, український малий та середній бізнес стали максимально вразливими, а де-які з них зовсім призупинили свою діяльність. З цією метою в мережі з’явився новий проект під назвою «Працюю на перемогу».
«Працюю на перемогу» - має на меті залучити фінансову підтримку від іноземних та українських громадян, компаній і організацій для малого та середнього бізнесу України, який працює в нових реаліях - умовах війни. Українські та закордонні донори зможуть зробити благодійне пожертвування для підтримки будь-якого українського підприємства.
Проект схожий більше на сервіс донатів, де зробити благодійний внесок може кожний охочий за допомогою сервісу PayPal або підтримати на розрахунковий рахунок картки Visa Mastercard.
Збереження бізнесу, сплата податків та виплата заробітної плати співробітникам — підтримає економіку нашої країни та надасть їй ресурс для продовження боротьби.
Щоб долучитися до проекту та отримати підтримку власного бізнесу необхідно долучитися до проекту та заповнити власні дані:
Керівники проекту повідомляють, що кожна історія буде перекладена англійською для розповсюдження у Європі та світі. У майбутньому планується, що команда розробників додасть розумний алгоритм порядку відображення історій на сайті та фільтри пошуку за інтересами.
Також нагадуємо, що для підтримки підприємців та бізнесу Урядом в Україні були спрощені та внесені необхідні зміни щодо нарахування, обчислення та сплачування ЄСВ під час воєнного стану.
Тож, якщо хочете, щоб вашу компанію підтримали в цей важкий час за кордоном, заявіть про неї, розкажіть історію вашого стартапу та отримайте міцну підтримку від всієї світової спільноти однодумців. Долучайтесь до українського проекту “Працюю на перемогу”.
Яку ще можна отримати соціальну допомогу під час війни від держави читайте в блозі.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.