В этом году на Западной Украине и в Кировоградской области начнется промышленная добыча золота.
Об этом в интервью Делу рассказал глава Государственной службы геологии и недр Эдуард Ставицкий.
"Украина…обладает около 2,5-3 тысячами тонн золота. Это месторождения в Карпатах – около 400 тонн, Большой Донбасс около 500 тонн, ресурс Кировоградской, Днепропетровской областей, Крым…Сейчас готовятся предпроекты. Мы попытаемся уже в этом году добыть первую партию украинского золота", - сказал он.
По словам чиновника, промышленная добыча золота в Украине начнется в двух регионах.
"Это Западная Украина и Кировоградская область", - сказал он, отметив, что это позволит на треть сократить импорт этого драгметалла.
По мнению Ставицкого, Украине следует развивать добычу золота собственными силами, а если и привлекать иностранных инвесторов, то с минимальным участием.
Говоря о себестоимости добычи золота в Украине, Ставицкий заявил, что 1 грамм украинского золота будет стоить не более 150 гривен, в то время как стоимость грамма на рынке достигает четырех сотен гривен.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?