Пенсійний Фонд України перерахував пенсії, які отримують 2,74 млн українців, що продовжують свою трудову діяльність після «виходу на почесний відпочинок».
Як дізнався Jobs.ua, результатом цього перерахунку, стала надбавка до пенсій, яку отримали близько 2 млн вітчизняних пенсіонерів. Середня сума цього підвищення, за інформацією прес-служби ПФУ, склала 74 75 грн.
Такий перерахунок проводився з першого квітня для всіх українських отримувачів пенсій, які мають не менш ніж, 24 місяці пенсійного стажу, після попереднього перерахунку.
Відповідні служби Пенсійного Фонду, починаючи з першого квітня, здійснюють перерахунки пенсій для тих, хто на перше березня року, в якому здійснюється перерахунок, мають на це законне право. Такий перерахунок проходить без обов’язкового звертання цих осіб. Процес перерахування торкнеться лише тих пенсіонерів, які працюють легально. Це означає, що компанії, які їх найняли, регулярно сплачують за таких робітників страхові внески.
Щодо українців, які за весь термін своєї праці отримували маленькі зарплатні, уряд планує передивитись суми їх пенсій «найближчим часом». Принаймні, так подія анонсувалася урядом вже на поточний рік, та має охопити близько 3 млн вітчизняних пенсіонерів.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!