Пенсійний Фонд України перерахував пенсії, які отримують 2,74 млн українців, що продовжують свою трудову діяльність після «виходу на почесний відпочинок».
Як дізнався Jobs.ua, результатом цього перерахунку, стала надбавка до пенсій, яку отримали близько 2 млн вітчизняних пенсіонерів. Середня сума цього підвищення, за інформацією прес-служби ПФУ, склала 74 75 грн.
Такий перерахунок проводився з першого квітня для всіх українських отримувачів пенсій, які мають не менш ніж, 24 місяці пенсійного стажу, після попереднього перерахунку.
Відповідні служби Пенсійного Фонду, починаючи з першого квітня, здійснюють перерахунки пенсій для тих, хто на перше березня року, в якому здійснюється перерахунок, мають на це законне право. Такий перерахунок проходить без обов’язкового звертання цих осіб. Процес перерахування торкнеться лише тих пенсіонерів, які працюють легально. Це означає, що компанії, які їх найняли, регулярно сплачують за таких робітників страхові внески.
Щодо українців, які за весь термін своєї праці отримували маленькі зарплатні, уряд планує передивитись суми їх пенсій «найближчим часом». Принаймні, так подія анонсувалася урядом вже на поточний рік, та має охопити близько 3 млн вітчизняних пенсіонерів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».