RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Знай свои права

Публикации "Знай свои права"

Страница 1 из 8

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Чи має право роботодавець відмовити працівнику у відпустці під час війни? - Тлумачення юристів

  29 ноября 2023 1395

  В статті пропонуємо дізнатися, як бути з відпусткою у воєнний час?

 • Як знайти роботу людині з інвалідністю?

  8 февраля 2023 705

  За офіційною статистикою в Україні станом на 01.01.2020 рік кількість осіб з інвалідністю склали 2,7 мільйона. Підібрали корисні поради, які можуть знадобитися всім людям з інвалідністю для працевлаштування.

 • Як на співбесіді відповідати на питання з ознаками дискримінації

  29 января 2023 725

  Перше правило, яке необхідно запам’ятати кожному здобувачу при відвідуванні співбесіди: питання, що задаються роботодавцем повинні стосуватись ваших здібностей і здатностей виконувати зазначені у вакансії умови роботи.

 • Дії роботодавця у разі евакуації робітника за кордон

  26 апреля 2022 526

  Jobs.ua відповідає на питання про те, як змінюються відносини “роботодавець-робітник”, який отримав статус біженця в іншій країні через воєнні дії.

 • Офіс зруйновано, документи втрачені – що робити?

  11 апреля 2022 394

  На жаль, і така ситуація може трапитися. Офіс розташовувався в районі міста, куди влучив снаряд, і тепер його не існує, як і будинку, який снаряд окупантів теж зруйнував. Що робити в такій ситуації, коли первинні документи втрачені? Давайте з’ясуємо.

 • Чи можуть вас звільнити під час війни

  18 марта 2022 496

  Не дивлячись на те, що в країні воєнний стан подовжено, більшість українців продовжує працювати. Майже для всіх робітників це дуже важливий аспект і стосується виживання. Тому нагальними хвилюючими питаннями для робітників залишаються: Чи може керівництво звільнити мене? Чи буде заробітна плата виплачуватись? Спробуймо розібратися в цьому разом з Jobs.ua.

 • Ознаки того, що ваша зарплата менша, ніж повинна бути

  11 октября 2021 593

  Відчуваєте, що ваша зарплата повинна бути більшою ніж є, а роботодавець замовчує та обходить стороною це питання? Не затягуйте з вирішенням цього питання й беріть ініціативу в свої руки.

 • Як протидіяти ейджизму на роботі

  9 сентября 2021 677

  Дискримінація за віком – на жаль, така ситуація трапляється досить часто. І мова не лише про нашу країну. Багато людей у світі стикалися з випадками ейджизму хоча б один раз у житті.

 • Конфлікт з керівником: як запобігти та вирішити

  17 августа 2021 741

  Давайте з’ясуємо, як запобігати конфліктам з керівником, і вирішувати їх, якщо вони все ж виникли. Звичайно, не всі ситуацію можна вирішити на свою користь, але більшість із них, принаймні, можна спробувати вирішити позитивними методами.

 • «Українські вихідні»: все новини

  28 мая 2021 369

  Наразі, українці мають одинадцять постійних (щорічних) святкових та «неробочих» днів


Ctrl →
1 из 8

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх