Работа медсестры – одна из немногих, которая всегда и везде будет востребована. Ни один врач не откажется от грамотного помощника. Да и ни одно медицинское учреждение невозможно представить без медсестер, где порядок зависит именно от них, как в отделении, так и в кабинете врача. Медсестры также следят и за четким выполнением назначений врача.
Где же работают медсестры? Конечно же – в больницах (операционные либо процедурные кабинеты), специализированных лечебных учреждениях, в кабинетах стоматологов.
Что же входит в обязанности медсестры?
И это далеко не все обязанности данного медицинского работника. В этой профессии очень важны и человеческие качества: умение сочувствовать, коммуникабельность, внимательность, уравновешенность, сдержанность.
В этой профессии обязательно нужно специальное образование, которое можно получить в любом мед. колледже (училищ). Если на этом поприще есть желание повысить свой уровень, можно через какое-то время поступить в мед. институт. Есть медицинские вузы, где медсестры могут получить высшее образование. Это позволит в будущем занять должность старшей медсестры отделения или всего лечебного учреждения. Работая на одном месте, медсестра повышает уровень своей квалификации, это, как вариант, повышение заработной платы.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.