Найчастіша помилка роботодавця - завищення вимог до здобувача. Ви можете скільки завгодно додавати нулі в інформацію про заробітну плату, розширювати список обов'язків і вимог до фахівця, але це все не допоможе вам знайти потрібного спеціаліста для вашої компанії. Формулювання і визначення точних вимог грає вирішальну роль в тому, якого фахівця ви отримаєте в результаті.
HR-ри і менеджери з персоналу стверджують, що чітко позначені вимоги до претендента - запорука швидкого і ефективного пошуку спеціаліста в компанію. Залишається тільки правильно позначити ці вимоги.
Щоб підібрати грамотного фахівця в компанію, необхідно ретельно вивчити його досвід роботи. Почніть з вимог до освіти здобувача. Багато роботодавців практично не звертають увагу на освіту і місце навчання. Звичайно, є куди більш важливі і вагомі чинники, що впливають на рішення роботодавця про претендента, тим не менш, отримана освіта в престижних українських ВНЗ-ах говорить про якість знань і фахівців.
Вимоги до претендента повинні також відображати вимоги до професійного стажу і навичкам. Залежно від того, кого ви шукаєте - молодого фахівця або досвідченого кваліфікованого, то і вимоги до стажу роботи і навичкам будуть різними. Молодий фахівець вимагає більше часу на навчання, кваліфікований цінується більше, але і вимог до нього відповідно його вмінням.
Позначаючи вміння у вакансіях чітко розписуйте безпосередні обов'язки, які виконуватиме фахівець. Не придумуйте нічого зайвого, якщо ви розраховуєте на подальшу співпрацю з претендентом, і розраховуєте, що він буде виконувати будь-які додаткові завдання, то опустіть їх поки що, адже працівник ще повинен пройти випробувальний термін.
Варто пред'являти і вимоги до його особистих якостей. Вони також пов'язані з професійними навичками. Ні для кого не секрет, що менеджер повинен бути комунікабельним, товариським і чуйним. Також будь-яка професія вимагає від фахівця наявності певних особистісних якостей. Позначайте і їх у вакансіях.
Сформулювавши чітко і точно вимоги за перерахованими вище вимогами, ваша вакансія буде повною і ви зможете найбільш точно підібрати співробітника в офіс.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.