Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Все про підбір персоналу

Як правильно поставити вимоги до претендента

22.03.2018 296Автор: Лолита Платошкина
Як правильно поставити вимоги до претендента

Як правильно поставити вимоги до претендента

22.03.2018     296Автор: 

Найчастіша помилка роботодавця - завищення вимог до здобувача. Ви можете скільки завгодно додавати нулі в інформацію про заробітну плату, розширювати список обов'язків і вимог до фахівця, але це все не допоможе вам знайти потрібного спеціаліста для вашої компанії. Формулювання і визначення точних вимог грає вирішальну роль в тому, якого фахівця ви отримаєте в результаті.

HR-ри і менеджери з персоналу стверджують, що чітко позначені вимоги до претендента - запорука швидкого і ефективного пошуку спеціаліста в компанію. Залишається тільки правильно позначити ці вимоги.

Як поставити правильні вимоги перед здобувачем?

Щоб підібрати грамотного фахівця в компанію, необхідно ретельно вивчити його досвід роботи. Почніть з вимог до освіти здобувача. Багато роботодавців практично не звертають увагу на освіту і місце навчання. Звичайно, є куди більш важливі і вагомі чинники, що впливають на рішення роботодавця про претендента, тим не менш, отримана освіта в престижних українських ВНЗ-ах говорить про якість знань і фахівців.

Вимоги до претендента повинні також відображати вимоги до професійного стажу і навичкам. Залежно від того, кого ви шукаєте - молодого фахівця або досвідченого кваліфікованого, то і вимоги до стажу роботи і навичкам будуть різними. Молодий фахівець вимагає більше часу на навчання, кваліфікований цінується більше, але і вимог до нього відповідно його вмінням.

Позначаючи вміння у вакансіях чітко розписуйте безпосередні обов'язки, які виконуватиме фахівець. Не придумуйте нічого зайвого, якщо ви розраховуєте на подальшу співпрацю з претендентом, і розраховуєте, що він буде виконувати будь-які додаткові завдання, то опустіть їх поки що, адже працівник ще повинен пройти випробувальний термін.

Варто пред'являти і вимоги до його особистих якостей. Вони також пов'язані з професійними навичками. Ні для кого не секрет, що менеджер повинен бути комунікабельним, товариським і чуйним. Також будь-яка професія вимагає від фахівця наявності певних особистісних якостей. Позначайте і їх у вакансіях.

Сформулювавши чітко і точно вимоги за перерахованими вище вимогами, ваша вакансія буде повною і ви зможете найбільш точно підібрати співробітника в офіс.

Читайте також

 • Коли з підвищенням краще почекати21 лютий, 2019

  Підвищення на роботі – важливий та довгоочікуваний етап росту спеціаліста. Це своєрідний показник того, що спеціаліст отримав певний досвід роботи і перейшов на новий професійний рівень. Підвищення вимагає від спеціаліста оволодіння певним набором навичок, а від роботодавця - підвищення заробітної плати, нове звання спеціалісту. Але іноді з підвищенням не слід поспішати, слід почекати. Саме сьогодні і розбираємо ситуації, коли слід перечекати з підвищенням спеціалісту та роботодавцю.

 • Як ви бачите свою пенсію?21 лютий, 2019

  Політичні діячи, раз за разом висловлюють схожі думки, розмірковуючи про доцільність такого підходу до забезпечення фінансами людини на період, коли вона вже не зможе працювати

 • Увага шахраї: як шукачів обманюють, "наймаючи" на роботу20 лютий, 2019

  Щодо географії таких злочинів, то зараз, їх акцент змістився з великих міст у напрямок регіонів. Саме там шахраї найбільш вдало шукають собі тих, на кому можна «погріти руки».

 • "Исследователь берегов" для круизной компании20 лютий, 2019

  Необходимо будет регулярно освещать события на страницах личного Instagram аккаунта, выкладывая фото и видео материалы и публикуя интересную историю.

 • Как не убить мотивацию у персонала19 лютий, 2019

  Мотивация персонала играет важную роль в побуждении рабочего персонала работать лучше и быстрее. Как для команды в целом, так и для каждого сотрудника в отдельности необходимо найти подход и способы мотивации, так как у всех специалистов свои индивидуальные ценности. К сожалению, не все руководители знают, как и чем мотивировать рабочий персонал. А многие вместо того, чтобы настроить, убивают мотивацию на корню. Сегодня мы попробуем разобрать, как не убить мотивацию рабочего персонала и взбодрить сотрудников.

↑ Вгору