Найчастіша помилка роботодавця - завищення вимог до здобувача. Ви можете скільки завгодно додавати нулі в інформацію про заробітну плату, розширювати список обов'язків і вимог до фахівця, але це все не допоможе вам знайти потрібного спеціаліста для вашої компанії. Формулювання і визначення точних вимог грає вирішальну роль в тому, якого фахівця ви отримаєте в результаті.
HR-ри і менеджери з персоналу стверджують, що чітко позначені вимоги до претендента - запорука швидкого і ефективного пошуку спеціаліста в компанію. Залишається тільки правильно позначити ці вимоги.
Щоб підібрати грамотного фахівця в компанію, необхідно ретельно вивчити його досвід роботи. Почніть з вимог до освіти здобувача. Багато роботодавців практично не звертають увагу на освіту і місце навчання. Звичайно, є куди більш важливі і вагомі чинники, що впливають на рішення роботодавця про претендента, тим не менш, отримана освіта в престижних українських ВНЗ-ах говорить про якість знань і фахівців.
Вимоги до претендента повинні також відображати вимоги до професійного стажу і навичкам. Залежно від того, кого ви шукаєте - молодого фахівця або досвідченого кваліфікованого, то і вимоги до стажу роботи і навичкам будуть різними. Молодий фахівець вимагає більше часу на навчання, кваліфікований цінується більше, але і вимог до нього відповідно його вмінням.
Позначаючи вміння у вакансіях чітко розписуйте безпосередні обов'язки, які виконуватиме фахівець. Не придумуйте нічого зайвого, якщо ви розраховуєте на подальшу співпрацю з претендентом, і розраховуєте, що він буде виконувати будь-які додаткові завдання, то опустіть їх поки що, адже працівник ще повинен пройти випробувальний термін.
Варто пред'являти і вимоги до його особистих якостей. Вони також пов'язані з професійними навичками. Ні для кого не секрет, що менеджер повинен бути комунікабельним, товариським і чуйним. Також будь-яка професія вимагає від фахівця наявності певних особистісних якостей. Позначайте і їх у вакансіях.
Сформулювавши чітко і точно вимоги за перерахованими вище вимогами, ваша вакансія буде повною і ви зможете найбільш точно підібрати співробітника в офіс.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.