Найчастіша помилка роботодавця - завищення вимог до здобувача. Ви можете скільки завгодно додавати нулі в інформацію про заробітну плату, розширювати список обов'язків і вимог до фахівця, але це все не допоможе вам знайти потрібного спеціаліста для вашої компанії. Формулювання і визначення точних вимог грає вирішальну роль в тому, якого фахівця ви отримаєте в результаті.
HR-ри і менеджери з персоналу стверджують, що чітко позначені вимоги до претендента - запорука швидкого і ефективного пошуку спеціаліста в компанію. Залишається тільки правильно позначити ці вимоги.
Щоб підібрати грамотного фахівця в компанію, необхідно ретельно вивчити його досвід роботи. Почніть з вимог до освіти здобувача. Багато роботодавців практично не звертають увагу на освіту і місце навчання. Звичайно, є куди більш важливі і вагомі чинники, що впливають на рішення роботодавця про претендента, тим не менш, отримана освіта в престижних українських ВНЗ-ах говорить про якість знань і фахівців.
Вимоги до претендента повинні також відображати вимоги до професійного стажу і навичкам. Залежно від того, кого ви шукаєте - молодого фахівця або досвідченого кваліфікованого, то і вимоги до стажу роботи і навичкам будуть різними. Молодий фахівець вимагає більше часу на навчання, кваліфікований цінується більше, але і вимог до нього відповідно його вмінням.
Позначаючи вміння у вакансіях чітко розписуйте безпосередні обов'язки, які виконуватиме фахівець. Не придумуйте нічого зайвого, якщо ви розраховуєте на подальшу співпрацю з претендентом, і розраховуєте, що він буде виконувати будь-які додаткові завдання, то опустіть їх поки що, адже працівник ще повинен пройти випробувальний термін.
Варто пред'являти і вимоги до його особистих якостей. Вони також пов'язані з професійними навичками. Ні для кого не секрет, що менеджер повинен бути комунікабельним, товариським і чуйним. Також будь-яка професія вимагає від фахівця наявності певних особистісних якостей. Позначайте і їх у вакансіях.
Сформулювавши чітко і точно вимоги за перерахованими вище вимогами, ваша вакансія буде повною і ви зможете найбільш точно підібрати співробітника в офіс.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.