Понеділок для багатьох працюючих людей є одним з найменш улюблених днів, бо саме з сього дня починається робочий тиждень. Прокинутись в часно та почати працювати і справді вранці в понеділок досить складно. Окрім того, що вихідні домашні справи ще тримають тебе, спеціалісту потрібно переключитися на робочий лад та пригадати завдання, над якими вам слід продовжувати працювати.
На відміну від працевників роботодавці окрім того, що повинні налаштувати себе на роботу, відповідальні і за робочий колектив. Щоб швидко налаштувати колектив, роботодавець може спробувати зробити понеділок бодрішим для кожного працевника. jobs.ua намагалися зібрати для керівників найбльш ефективні способи вмотивувати робітників в понеділок та зробити цей день для співробітників бодрішим.
Перш ніж ставити перед робітниками задачі, необхідно позитивно налаштувати їх на роботу. Для цього можна скористатися ранковою паузою на каву та розпитати як кожен провів вихідні. Це допомагає стати ближче до своїх співробітників та створює ефект доступності.
Понеділок - відмінний день для планування нового робочого тижня. Якщо ви вже налаштувались на виконання нових завдань, то не забудьте налаштувати і свою команду. Якщо ви практикуєте таку форму збору як «мітинг», то він стане в цьому випадку досить доречним. Зберіть команду та у довільній формі назвіть основні цілі цього тижня та побажайте усім успіху. Таким чином ви надихнете кожного на стілення цих завдань та цілей. Можете запропонувати їм навіть нагороду за результативність та успіх на цьому тижні. Це підбадрює та мотивує колектив.
Якщо у вас багато завдань на виконання на цей тиждень, то радимо давати їх порційно спеціалістам, щоб це не створювало ефект, що завдань занадто багато і у всіх є можливість їх не виконати. Краще надавати завдання поступово кожному робітнику окремо, щоб і розподіл був однаковий і навантаження. Також враховуйте уміння та кваліфікованість спеціаліста, віддаючи йому конкретни завдання.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.