UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Методи управління персоналом
  5. Як зробити понеділок бодрішим: поради работодавцям

Як зробити понеділок бодрішим: поради работодавцям

29.04.2019 415Автор: Лоліта Платошкіна
Як зробити понеділок бодрішим: поради работодавцям

Як зробити понеділок бодрішим: поради работодавцям

29.04.2019     415Автор: 

Понеділок для багатьох працюючих людей є одним з найменш улюблених днів, бо саме з сього дня починається робочий тиждень. Прокинутись в часно та почати працювати і справді вранці в понеділок досить складно. Окрім того, що вихідні домашні справи ще тримають тебе, спеціалісту потрібно переключитися на робочий лад та пригадати завдання, над якими вам слід продовжувати працювати.

На відміну від працевників роботодавці окрім того, що повинні налаштувати себе на роботу, відповідальні і за робочий колектив. Щоб швидко налаштувати колектив, роботодавець може спробувати зробити понеділок бодрішим для кожного працевника. jobs.ua намагалися зібрати для керівників найбльш ефективні способи вмотивувати робітників в понеділок та зробити цей день для співробітників бодрішим.

Вмотивуйте своїх співробітників з понеділка

Перш ніж ставити перед робітниками задачі, необхідно позитивно налаштувати їх на роботу. Для цього можна скористатися ранковою паузою на каву та розпитати як кожен провів вихідні. Це допомагає стати ближче до своїх співробітників та створює ефект доступності.

Понеділок - відмінний день для планування нового робочого тижня. Якщо ви вже налаштувались на виконання нових завдань, то не забудьте налаштувати і свою команду. Якщо ви практикуєте таку форму збору як «мітинг», то він стане в цьому випадку досить доречним. Зберіть команду та у довільній формі назвіть основні цілі цього тижня та побажайте усім успіху. Таким чином ви надихнете кожного на стілення цих завдань та цілей. Можете запропонувати їм навіть нагороду за результативність та успіх на цьому тижні. Це підбадрює та мотивує колектив.

Якщо у вас багато завдань на виконання на цей тиждень, то радимо давати їх порційно спеціалістам, щоб це не створювало ефект, що завдань занадто багато і у всіх є можливість їх не виконати. Краще надавати завдання поступово кожному робітнику окремо, щоб і розподіл був однаковий і навантаження. Також враховуйте уміння та кваліфікованість спеціаліста, віддаючи йому конкретни завдання.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору