Понеділок для багатьох працюючих людей є одним з найменш улюблених днів, бо саме з сього дня починається робочий тиждень. Прокинутись в часно та почати працювати і справді вранці в понеділок досить складно. Окрім того, що вихідні домашні справи ще тримають тебе, спеціалісту потрібно переключитися на робочий лад та пригадати завдання, над якими вам слід продовжувати працювати.
На відміну від працевників роботодавці окрім того, що повинні налаштувати себе на роботу, відповідальні і за робочий колектив. Щоб швидко налаштувати колектив, роботодавець може спробувати зробити понеділок бодрішим для кожного працевника. jobs.ua намагалися зібрати для керівників найбльш ефективні способи вмотивувати робітників в понеділок та зробити цей день для співробітників бодрішим.
Перш ніж ставити перед робітниками задачі, необхідно позитивно налаштувати їх на роботу. Для цього можна скористатися ранковою паузою на каву та розпитати як кожен провів вихідні. Це допомагає стати ближче до своїх співробітників та створює ефект доступності.
Понеділок - відмінний день для планування нового робочого тижня. Якщо ви вже налаштувались на виконання нових завдань, то не забудьте налаштувати і свою команду. Якщо ви практикуєте таку форму збору як «мітинг», то він стане в цьому випадку досить доречним. Зберіть команду та у довільній формі назвіть основні цілі цього тижня та побажайте усім успіху. Таким чином ви надихнете кожного на стілення цих завдань та цілей. Можете запропонувати їм навіть нагороду за результативність та успіх на цьому тижні. Це підбадрює та мотивує колектив.
Якщо у вас багато завдань на виконання на цей тиждень, то радимо давати їх порційно спеціалістам, щоб це не створювало ефект, що завдань занадто багато і у всіх є можливість їх не виконати. Краще надавати завдання поступово кожному робітнику окремо, щоб і розподіл був однаковий і навантаження. Також враховуйте уміння та кваліфікованість спеціаліста, віддаючи йому конкретни завдання.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.