Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Інформаційні матеріали

Інформаційні матеріали

В допомогу HR спеціалісту

Законодавство та право

Всі закони, що регулюють кадровий облік України, з останніми оновленями та правками

Класифікатор професій

Класифікатор професій України з внесеними доповненями від 2007р., доповнення А, Б, В

Довідник кваліфікаційних характеристик

Випуски ДКХП України онлайн, працівники різних сфер діяльності з описом обовязків

Посадові інструкції

Каталог посадових інструкцій для різних спеціалізацій на російській та українській мовах

HR-бібліотека

Книги для менеджерів по персоналу, рекрутерів і кадровиків, можливість купити або завантажити книгу

Кадрова документація

Форми та бланки, необхідні в кадровому обліку, документація на російській і українській мовах

Статті для HR-спеціалістів

Матеріали по підбору, оцінці, адаптації і мотивації персоналу, психологія для HR

Телефонні коди міст України

Телефонні коди міст України

Центри зайнятості України

Выбор професії - Центри зайнятості України

В допомогу шукачу

Зразки резюме

Приклади резюме різних спеціальностей на російській, українській і англійських мовах

Види резюме

Класифікація видів резюме, рекомендації щодо написанню резюме для кожного шукача

Поради - як написати резюме?

Основні правила щодо написання резюме, розміщення блоків, процес написання

Супровідний лист

Правила складання, готові приклади листів, поради з написання шукачам без досвіду роботи

Рекомендаційний лист

Як написати рекомендації, хто повинен їх писати, зразки готових рекомендаційних листів

Трудовий договір

Що таке трудовий договір, його види, відповідальність, правила заключення, приклад трудового договору

Список професій

Ознайомитися зі списком професій і дізнатися в чому саме полягає суть конкретних вакансій.

Словарь термінів

Подивиться словник термінів.

Статті

Публікації на тему працевлаштування в Україні.

Шукаєте роботу?

Створіть резюме

Шукаєте персонал?

Додайте вакансію

Скоро свята:

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Робота: Статті та поради

Для шукачів та роботодавців, які тільки починають отримувати досвід і розвивати себе професійному сенсі, буде корисним прочитати ряд статей. Всі матеріали орієнтовані на професійний розвиток та вирішення складних ситуацій, як на роботі, так і за її межами.

Якщо Ви шукач, в першу чергу ознайомтесь зі статтями  «Як знайти роботу», «Як пройти співбесіду», «Я шукаю роботу» и «Як ефективно шукати роботу на Jobs.ua». Для менеджера по персоналу ключовими є розділи порад та рекомендацій щодо підбору співробітників, подальшої адаптації і мотивації персоналу.

Шукачу

22 жовтня

Треба розібратися, чим людина хоче або може займатися. У такому важливому питанні, більше не можна робити помилок, втрачаючи дорогий час

10 жовтня

Перед запрошенням спеціаліста на співбесіду роботодавець повинен ретельно вивчити досвід роботи спеціаліста та виявити як сильні, так і слабкі місця. Чесно кажучи, роботодавець читає резюме з метою пошуку причин відмови. Для цього він приділяє увагу дрібницям: невідповідність датам, перебільшенням, незрозумілим фактам, уривкам фраз, які нагадують більше оголошенням з наявністю ключових слів. Роботодавець одразу помічає таку невідповідність та це стає першим дзвіночком, щоб замислитись над відмовою здобувачу або вияснити деякі неточності на співбесіді. Але якщо у роботодавця окрім вас є більш гідні резюме здобувачів, то до співбесіди навряд чи дійде.

26 вересня

Уявіть собі, резюме, які містять за об’ємом більше ніж два листи навіть не читаються роботодавцями або не дочитуються.
Щоб скласти ефективне резюме, яке точно прочитається роботодавцем, необхідно попрацювати не тільки над об'ємом, але й над змістом. А для цього потрібно відібрати найголовнішу інформацію про свій професійний досвід, а інформацію менш значущу опустити.

Роботодавцю

22 жовтня

Пошук потрібного спеціаліста в компанію - справа не із легких. На цьому шляху менеджерам з персоналу чи самим роботодавцям приходиться зіткатися з різними труднощами. Одним з яких і є складність знайти кандидата, який би відповідав вашим потребам стовідсотково. Більшість роботодавців скажуть, що причиною є слабкий український ринок праці спеціалістів. І тільки досвідчені роботодавці почнуть шукати причини в методиці власного пошуку. Це актуальне питання для всіх, хто зіткається з відбором робочого персоналу в компанію.

20 жовтня

Як тільки в компанії з’являється новий робітник, то він з самого початку вмотивований приходити на роботу вчасно. Але рутинні повсякденні задачі втомлюють спеціаліста та примушують лінуватися та запізнюватися на роботу. Якщо роботодавець не ставить вчасний прихід на роботу за обов’язкове правило, то рано чи пізно це питання постає гостро. Тому вихід - одразу встановлювати правила в компанії, порушення яких веде до відповідальностей та покарань.

15 жовтня

Коли ротодавець працевлаштовує спеціалістів, він бере на себе відповідальність утворити зручні умови роботи та забезпечити спеціаліста всім необхідним для його діяльності та розвитку. Всі ці заходи дуже ефективно його стимулюють та мотивують. До кожного спеціаліста роботодавець повинен мати власний підхід та знати, які засоби мотивації будуть працювати для нього.

Все про роботу

21 жовтня

Бухгалтери та дизайнери, копірайтери та консультанти, креативні робітники або спеціалісти з підбору кадрів: представники цих спеціальностей, можуть мати до десяти клієнтів одразу, якщо встигають надавати якісні послуги всім ним

6 жовтня

Ті спеціалісти, які відчувають себе впевнено в компанії рано чи пізно потребують кар’єрного росту. Дехто з них мають на меті стати керівником чи очолити власний відділ. І це досить амбіційне бажання. Та чи готові вони справді стати керівником?

29 вересня

Будь-який спеціаліст мріє про улюблену роботу, до якої лежить серце і подумки, на яку хочеться бігти з ранку і засиджуватись допіздна. Але й це бажання може зіграти з вами злий жарт, якщо така любов до вашої роботи переросте в трудоголізм. Дуже важливо бачити цю грань і вчасно зупинятися у своїх поривах працьовитості.
Хворобливий трудоголізм і справді негативно відображається на загальному почутті спеціаліста, на його здоров’ї, часто на особистому житті. Проблема в тому, що не кожний спеціаліст може самостійно це помітити та навчитися розподіляти час роботи та відпочинку.

Новини України і світу

9 жовтня

23 жовтня на вас чекає: Ярмарок вакансій «Знайди себе, а ми знайдемо тобі роботу»!

8 жовтня

Цими днями автору статей сайту Jobs.ua Лоліті Платошкіній випала нагода відвідати виставку «Корозія характеру (Людина гнучка)». Оскільки проект через мистецтво висвітлює питання праці, офісної культури, стосунків між працівниками та їхніми робочими місцями, Лоліта ділиться з читачами своїми враженнями.

4 жовтня

Масштабна подія, що буде корисна бухгалтерам, фінансовим директорам, фінансистам та економістам.

Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації

6 серпня

Кожен восьмий абітурієнт вступної компанії цього року відмовився від навчання за бюджетні кошти.

5 серпня

Не завжди добре, коли людина може працювати із заплющеними очима чи «на автоматі», бо робила теж саме вже багато років.

24 липня

Територіально більшість заяв було подано на вступ до закладів Києву та Львову

Цікаво про бізнес

22 жовтня

Унікальним театр зробило незвичне поєднання циркової дії та театрального виступу, про втілення якого, більш ніж 17 років мріяв Лалиберте.

12 вересня

Прийнято вважати, що талант людини – складова, що може бути отримана тільки по народженню, обумовлюючи певне генетичне наслідування хисту до чого-небудь

21 серпня

Є люди, що здатні не тільки пройти скрізь подібний жах, но й використати досвід, отриманий завдяки поразкам, як основу для створення того, що приводить їх до блискучого результативного успіху в житті

Часто шукають:

↑ Вгору