Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Інформаційні матеріали

  Інформаційні матеріали

  В допомогу HR спеціалісту

  Законодавство та право

  Всі закони, що регулюють кадровий облік України, з останніми оновленями та правками

  Класифікатор професій

  Класифікатор професій України з внесеними доповненями від 2007р., доповнення А, Б, В

  Довідник кваліфікаційних характеристик

  Випуски ДКХП України онлайн, працівники різних сфер діяльності з описом обовязків

  Посадові інструкції

  Каталог посадових інструкцій для різних спеціалізацій на російській та українській мовах

  HR-бібліотека

  Книги для менеджерів по персоналу, рекрутерів і кадровиків, можливість купити або завантажити книгу

  Кадрова документація

  Форми та бланки, необхідні в кадровому обліку, документація на російській і українській мовах

  Статті для HR-спеціалістів

  Матеріали по підбору, оцінці, адаптації і мотивації персоналу, психологія для HR

  Телефонні коди міст України

  Телефонні коди міст України

  Центри зайнятості України

  Выбор професії - Центри зайнятості України

  В допомогу шукачу

  Зразки резюме

  Приклади резюме різних спеціальностей на російській, українській і англійських мовах

  Види резюме

  Класифікація видів резюме, рекомендації щодо написанню резюме для кожного шукача

  Поради - як написати резюме?

  Основні правила щодо написання резюме, розміщення блоків, процес написання

  Супровідний лист

  Правила складання, готові приклади листів, поради з написання шукачам без досвіду роботи

  Рекомендаційний лист

  Як написати рекомендації, хто повинен їх писати, зразки готових рекомендаційних листів

  Трудовий договір

  Що таке трудовий договір, його види, відповідальність, правила заключення, приклад трудового договору

  Список професій

  Ознайомитися зі списком професій і дізнатися в чому саме полягає суть конкретних вакансій.

  Словарь термінів

  Подивиться словник термінів.

  Статті

  Публікації на тему працевлаштування в Україні.

  Шукаєте роботу?

  Створіть резюме

  Шукаєте персонал?

  Додайте вакансію

  Скоро свята:

  Робота: Статті та поради

  Для шукачів та роботодавців, які тільки починають отримувати досвід і розвивати себе професійному сенсі, буде корисним прочитати ряд статей. Всі матеріали орієнтовані на професійний розвиток та вирішення складних ситуацій, як на роботі, так і за її межами.

  Якщо Ви шукач, в першу чергу ознайомтесь зі статтями  «Як знайти роботу», «Як пройти співбесіду», «Я шукаю роботу» и «Як ефективно шукати роботу на Jobs.ua». Для менеджера по персоналу ключовими є розділи порад та рекомендацій щодо підбору співробітників, подальшої адаптації і мотивації персоналу.

  Шукачу

  25 листопада

  Уявимо ситуацію – ви надіслали резюме кільком компаніям, пройшли співбесіди. Минає трохи часу, у відповідь вам надходить декілька пропозицій. Зрозуміло, що ви оберете найкращий варіант для себе, а решту пропозицій проігноруєте. Але чи варто ігнорувати «дзвінок ввічливості»? Можливо, краще перестрахуватися на майбутнє і коректно відмовитися від роботи?

  11 листопада

  Давайте з’ясуємо, де саме на співбесіді можна проявити трошки тактичної хитрості. А чи називати це маленькою брехнею – це вже радше семантичні нюанси.

  7 листопада

  Бажане запрошення на співбесіду! А це значить, що ви переходите до важливого етапу, де вам необхідно справити враження на роботодавця.

  Роботодавцю

  20 листопада

  Тож які нагальні віяння та зміни перебувають в креативній сфері наразі?

  14 листопада

  Хочеш втратити друга – позич йому гроші. Всім відоме це твердження, і чимало людей втрачали друзів після цього. Але не менш справедливим є ще одне негласне правило: друзів також не варто наймати до себе на роботу.

  31 жовтня

  Вважаєте себе талановитим і далекоглядним керівником? Тоді перевірте себе, чи не припускаєтеся ви помилок в управлінні, наведених нижче.

  Все про роботу

  27 листопада

  Стримінгові платформи Netflix, Apple TV+ та Hulu продовжують розповідати історії становлення відомих компаній у форматі документального кіно та мінісеріалів.

  22 листопада

  На жаль, аб’юз – дуже поширене явище в нашому суспільстві. І, що найприкріше, людина може бути аб’юзером, навіть не усвідомлюючи цього. То як помітити в собі аб’юзивного колегу і, що важливо, як працювати над викоріненням цієї руйнівної поведінки?

  21 листопада

  Ви коли-небудь замислювалися над цим питанням? Якщо ні, портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує з’ясувати, чому так відбувається.

  Новини України і світу

  25 жовтня

  Вже з 1 жовтня на українців очікуються зміни розміру мінімальної заробітної плати, а відповідно збільшаться штрафи за порушення трудового договору.

  24 жовтня

  Одразу зауважимо, що це питання ще доопрацьовується. З чим це пов’язано, і коли для підприємців стануть реальністю закордонні відрядження через «єВідрядження», дізнавався портал з пошуку роботи та працевлаштування Jobs.ua.

  19 жовтня

  Уповноважений польського уряду з питань українських біженців Павел Шефернакер поспілкувався нещодавно з «Польською агенцією праці». Портал з працевлаштування Jobs.ua підготував для вас короткий виклад з того найважливішого, що прозвучало в цій розмові.

  Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації

  6 листопада

  FrontEnd розробник - спеціаліст, що відповідає за зовнішню частину вебсторінки сайту, відтворюючи у верстці ідею візуального задуму дизайнера, а також логіку взаємодії самого користувача. Іншими словами, це та людина, що має чітке уявлення, як краще реалізувати той чи інший функціонал сайту.

  13 вересня

  Викладачі по-різному реагують на те, що їхні студенти, окрім навчання, знайшли собі роботу і працюють. Одні поставляться до цього лояльно, а від інших викладачів добра не чекайте. Давайте з’ясуємо, як повідомити в університеті, що ви працюєте, і як зробити так, щоб вас не відрахували.

  8 вересня

  Це нагальне і болюче питання для людей, які дійсно хочуть вивчити програмування, тому розглянемо його детальніше в цій публікації.

  Цікаво про бізнес

  22 вересня

  Розбираємося, в чому секрети успіху McDonald’s, або як вести справи компанії так, щоб сайт замовлень обвалився в першу годину після відкриття.

  18 лютого

  У травні 2020-го року стало відомо, що музичний інтернет-сервіс Spotify уклав з популярним коміком Джо Роганом ексклюзивний контракт на фантастичну суму – понад сто мільйонів доларів. Така сума була озвучена завдяки інсайдерській інформації, але представники компанії ніяк не відреагували на цю новину. І лише зараз The New York Times повідомила, що сума контракту перевищує двісті мільйонів доларів!

  20 січня

  Як ви вже зрозуміли, у цій статті ми поговоримо про дуже цікаву жінку – винахідницю паперових пакетів з плоским дном, які так прикрашали кадри стареньких американських фільмів.


  Часто шукають

  ↑ Вгору