Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Інформаційні матеріали

  Інформаційні матеріали

  В допомогу HR спеціалісту

  Законодавство та право

  Всі закони, що регулюють кадровий облік України, з останніми оновленями та правками

  Класифікатор професій

  Класифікатор професій України з внесеними доповненями від 2007р., доповнення А, Б, В

  Довідник кваліфікаційних характеристик

  Випуски ДКХП України онлайн, працівники різних сфер діяльності з описом обовязків

  Посадові інструкції

  Каталог посадових інструкцій для різних спеціалізацій на російській та українській мовах

  HR-бібліотека

  Книги для менеджерів по персоналу, рекрутерів і кадровиків, можливість купити або завантажити книгу

  Кадрова документація

  Форми та бланки, необхідні в кадровому обліку, документація на російській і українській мовах

  Статті для HR-спеціалістів

  Матеріали по підбору, оцінці, адаптації і мотивації персоналу, психологія для HR

  Телефонні коди міст України

  Телефонні коди міст України

  Центри зайнятості України

  Выбор професії - Центри зайнятості України

  В допомогу шукачу

  Зразки резюме

  Приклади резюме різних спеціальностей на російській, українській і англійських мовах

  Види резюме

  Класифікація видів резюме, рекомендації щодо написанню резюме для кожного шукача

  Поради - як написати резюме?

  Основні правила щодо написання резюме, розміщення блоків, процес написання

  Супровідний лист

  Правила складання, готові приклади листів, поради з написання шукачам без досвіду роботи

  Рекомендаційний лист

  Як написати рекомендації, хто повинен їх писати, зразки готових рекомендаційних листів

  Трудовий договір

  Що таке трудовий договір, його види, відповідальність, правила заключення, приклад трудового договору

  Список професій

  Ознайомитися зі списком професій і дізнатися в чому саме полягає суть конкретних вакансій.

  Словарь термінів

  Подивиться словник термінів.

  Статті

  Публікації на тему працевлаштування в Україні.

  Шукаєте роботу?

  Створіть резюме

  Шукаєте персонал?

  Додайте вакансію

  Скоро свята:

  Робота: Статті та поради

  Для шукачів та роботодавців, які тільки починають отримувати досвід і розвивати себе професійному сенсі, буде корисним прочитати ряд статей. Всі матеріали орієнтовані на професійний розвиток та вирішення складних ситуацій, як на роботі, так і за її межами.

  Якщо Ви шукач, в першу чергу ознайомтесь зі статтями  «Як знайти роботу», «Як пройти співбесіду», «Я шукаю роботу» и «Як ефективно шукати роботу на Jobs.ua». Для менеджера по персоналу ключовими є розділи порад та рекомендацій щодо підбору співробітників, подальшої адаптації і мотивації персоналу.

  Шукачу

  22 січня

  Причини, за якими ви досі не отримали запрошення від роботодавця.

  18 січня

  В цій статті з’ясуємо, як знаходити потрібну інформацію та відгуки про компанію, яка зацікавила вас у якості роботодавця.

  11 січня

  Ви дізналися про досить привабливу для себе вакансію, але змушені констатувати, що повністю усім її вимогам не відповідаєте. Що ж тоді робити, як вчинити оптимально? Давайте розкладемо цю ситуацію по поличкам і з’ясуємо, що тут можна зробити, щоб не втратити чудову нагоду.

  Роботодавцю

  29 грудня 2021

  Після тривалої перерви в кар’єрі не кожен співробітник може відразу повернутися до повноцінної роботи. Обставини, які призвели до перерви в кар’єрному розвитку, теж різняться між собою. Розглянемо, як підтримати співробітника після перерви в кар’єрі, враховуючи різні життєві ситуації, які змусили його перервати професійну діяльність.

  19 грудня 2021

  Jobs.ua має для вас практичні поради, які звички слід мати керівникам та лідерам, щоб побудувати сприятливу атмосферу та дружні стосунки.

  6 грудня 2021

  В одній з попередніх статей ми з’ясували, чому компаніям так важливо приділяти увагу ментальному здоров’ю співробітників. В даній публікації портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вашій увазі конкретні кроки, як підтримувати ментальне здоров’я працівників на належному рівні.

  Все про роботу

  24 січня

  Якщо вам важко зосередитися на роботі, ви через це нервуєтеся і стресуєте – ця стаття для вас. Можливо, деякі поради від порталу пошуку роботи і працевлаштування Jobs.ua стануть вам у нагоді.

  21 січня

  Жити під одним дахом з аб’юзером або ж працювати під керівництвом такої людини – це величезний тиск на психіку, постійний стрес і можливі проблеми зі здоров’ям. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує з’ясувати, за якими ознаками можна розпізнати в своєму начальнику справжнього аб’юзера.

  19 січня

  Деякі професії можуть викликати подив у людини, яка ніколи про них не чула. Хоча для представників цих професій, безумовно, їхня робота не видається аж такою незвичною. Портал з пошуку роботи і працевлаштування Jobs.ua пропонує вам дізнатися, які чоловічі та жіночі професії можна назвати цікавими та екзотичними.

  Новини України і світу

  10 січня

  Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua в останній місяць минулого року провів опитування серед користувачів сайту на одну делікатну тему. Питання звучало так: «Під час новорічних свят Ви будете вимушені працювати чи плануєте відпочивати?»

  28 грудня 2021

  Технологічні гіганти у такий спосіб намагаються збільшити кількість вакцинованих співробітників. Подробиці в статті.

  13 грудня 2021

  Не всі українці прагнуть їхати за кордон на заробітки. Хтось не хоче залишати родину, хтось просто прагне жити і заробляти в рідній країні. Але для жителів Житомира та Рівненщини є приємні новини – будуються нові заводи, щоправда, від європейських компаній.

  Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації

  12 січня

  Якщо поцікавитися в кожного з нас, який стиль навчання більше до душі, багато людей вважатимуть про себе, що вони візуали, аудіали чи кінестетики. Але так усе насправді чи, можливо, десь тут закралася помилка? Пропонуємо розібратися разом із Jobs.ua.

  26 листопада 2021

  Дрони використовуються не лише в армії чи для зйомки весіль. Розглянемо разом із Jobs.ua, наскільки перспективною є ця професія в найближчому майбутньому.

  5 листопада 2021

  Портал Jobs.ua пропонує поміркувати над питанням, чому американська система освіти – одна з найкращих у світі. Ні, не так: найкраща в світі.

  Цікаво про бізнес

  20 січня

  Як ви вже зрозуміли, у цій статті ми поговоримо про дуже цікаву жінку – винахідницю паперових пакетів з плоским дном, які так прикрашали кадри стареньких американських фільмів.

  14 січня

  Нещодавно портал з пошуку роботи і працевлаштування Jobs.ua розповідав про відомого американського шахрая Джорджа Паркера, який примудрявся раз за разом продавати довірливим туристам Бруклінський міст. А зараз давайте поговоримо про ще одного знаменитого шахрая, який зміг обдурити самого Аль Капоне. І продати Ейфелеву вежу… на металобрухт.

  13 січня

  В 2021 році Ілона Маска багато хто критикував за самовпевнену поведінку, неоднозначні повідомлення в твіттері, які призводили до значних коливань криптовалюти, і за погане ставлення до працівників. І, попри це, його все ж визнали людиною року. Чому і за які заслуги? Давайте з’ясуємо


  Часто шукають

  ↑ Вгору