Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Інформаційні матеріали

Інформаційні матеріали

В допомогу HR спеціалісту

Законодавство та право

Всі закони, що регулюють кадровий облік України, з останніми оновленями та правками

Класифікатор професій

Класифікатор професій України з внесеними доповненями від 2007р., доповнення А, Б, В

Довідник кваліфікаційних характеристик

Випуски ДКХП України онлайн, працівники різних сфер діяльності з описом обовязків

Посадові інструкції

Каталог посадових інструкцій для різних спеціалізацій на російській та українській мовах

HR-бібліотека

Книги для менеджерів по персоналу, рекрутерів і кадровиків, можливість купити або завантажити книгу

Кадрова документація

Форми та бланки, необхідні в кадровому обліку, документація на російській і українській мовах

Статті для HR-спеціалістів

Матеріали по підбору, оцінці, адаптації і мотивації персоналу, психологія для HR

Телефонні коди міст України

Телефонні коди міст України

Центри зайнятості України

Выбор професії - Центри зайнятості України

В допомогу шукачу

Зразки резюме

Приклади резюме різних спеціальностей на російській, українській і англійських мовах

Види резюме

Класифікація видів резюме, рекомендації щодо написанню резюме для кожного шукача

Поради - як написати резюме?

Основні правила щодо написання резюме, розміщення блоків, процес написання

Супровідний лист

Правила складання, готові приклади листів, поради з написання шукачам без досвіду роботи

Рекомендаційний лист

Як написати рекомендації, хто повинен їх писати, зразки готових рекомендаційних листів

Трудовий договір

Що таке трудовий договір, його види, відповідальність, правила заключення, приклад трудового договору

Список професій

Ознайомитися зі списком професій і дізнатися в чому саме полягає суть конкретних вакансій.

Словарь термінів

Подивиться словник термінів.

Статті

Публікації на тему працевлаштування в Україні.

Шукаєте роботу?

Створіть резюме

Шукаєте персонал?

Додайте вакансію

Скоро свята:

Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

Додати вакансію

Робота: Статті та поради

Для шукачів та роботодавців, які тільки починають отримувати досвід і розвивати себе професійному сенсі, буде корисним прочитати ряд статей. Всі матеріали орієнтовані на професійний розвиток та вирішення складних ситуацій, як на роботі, так і за її межами.

Якщо Ви шукач, в першу чергу ознайомтесь зі статтями  «Як знайти роботу», «Як пройти співбесіду», «Я шукаю роботу» и «Як ефективно шукати роботу на Jobs.ua». Для менеджера по персоналу ключовими є розділи порад та рекомендацій щодо підбору співробітників, подальшої адаптації і мотивації персоналу.

Шукачу

20 лютого

Необходимо будет регулярно освещать события на страницах личного Instagram аккаунта, выкладывая фото и видео материалы и публикуя интересную историю.

17 лютого

Многие специалисты твердо стоят на убеждении, что хороший отдых нужен для того, чтобы хорошо работать. Любые другие движущие факторы приводят к чувству вины за бесполезность такого время проведения. Психологи советуют обратить внимание всех трудоголиков на том, что отдых – самодостаточная ценность, которая должна быть использована специалистом для личного удовольствия.

15 лютого

Работа инженером в Украине, также способна предложить достойный заработок и тем, кто имеет высокую квалификацию и даже новичкам.

Роботодавцю

21 лютого

Підвищення на роботі – важливий та довгоочікуваний етап росту спеціаліста. Це своєрідний показник того, що спеціаліст отримав певний досвід роботи і перейшов на новий професійний рівень. Підвищення вимагає від спеціаліста оволодіння певним набором навичок, а від роботодавця - підвищення заробітної плати, нове звання спеціалісту. Але іноді з підвищенням не слід поспішати, слід почекати. Саме сьогодні і розбираємо ситуації, коли слід перечекати з підвищенням спеціалісту та роботодавцю.

19 лютого

Мотивация персонала играет важную роль в побуждении рабочего персонала работать лучше и быстрее. Как для команды в целом, так и для каждого сотрудника в отдельности необходимо найти подход и способы мотивации, так как у всех специалистов свои индивидуальные ценности. К сожалению, не все руководители знают, как и чем мотивировать рабочий персонал. А многие вместо того, чтобы настроить, убивают мотивацию на корню. Сегодня мы попробуем разобрать, как не убить мотивацию рабочего персонала и взбодрить сотрудников.

14 лютого

Больше зарабатывают те, у кого работа находится на крупных предприятиях, например, в области судостроения или предприятиях военного назначения

Все про роботу

20 лютого

Щодо географії таких злочинів, то зараз, їх акцент змістився з великих міст у напрямок регіонів. Саме там шахраї найбільш вдало шукають собі тих, на кому можна «погріти руки».

11 лютого

Смена сотрудников в компании – естественный своевременный процесс обновления коллектива. Не со всеми специалистами работодателю легко и просто расставаться. Иногда приходится прощаться даже с самыми лучшими, которые работают достаточно долго. Существуют причины, по которым удержать невозможно даже самых хороших сотрудников. Работодатели, возьмите на вооружение!

10 лютого

Гармонічні відносини в середині колективу – запорука успіху всієї компанії. Але як і в бідь-яких робочих закладах виникають все ж таки конфліктні ситуації і проблеми, які потребують невідкладного вирішення. Вирішувати конфлікти в компанії досить важко, перш за все через те, що учасниками ситуації можуть стати багато осіб, які навіть не мають прямого відношення до цього, а були просто свідками. По-друге, якщо конфліктують спеціалісти однакової професійної посади, то потрібна ще одна незалежна сторона, яка вирішить хто правий.

Новини України і світу

21 лютого

Політичні діячи, раз за разом висловлюють схожі думки, розмірковуючи про доцільність такого підходу до забезпечення фінансами людини на період, коли вона вже не зможе працювати

27 листопада 2018

Правительство заверяет в стабильности экономической ситуации в стране

26 листопада 2018

Вже не "у Польшу", а скоріше у Німеччину

Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації

20 липня 2018

Оказалось, что согласно данным на 19 июля, в ВУЗы Украины было подано около миллиона заявлений на обучение бакалавров, младших специалистов и магистров. При этом, больше половины таких заявлений были поданы в электронном виде.

9 червня 2017

Обзор «забытых» профессий.

7 березня 2017

Если так пойдет и дальше, то как ни крути, украинский рынок труда просто обязан будет максимально приблизиться к своеобразному «идеалу соискателя»

Цікаво про бізнес

17 березня 2017

Успеху всегда сопутствует, не столько удача, сколько кропотливая и серьезная работа, в том числе и над самим собой. А, как известно, весомой частью такой работы является и повышение уровня как своих знаний, так и личности в целом.

25 квітня 2017

По первому разу Давида посадили сразу по четырем статьям после шести судебных разбирательств в трех штатах. Суть всех обвинений одна: различные формы вымогательства денег у честных фраеров под радужные обещания прибыли. Ну, вы знаете: вечером деньги, утром стулья. С маленькой оговоркой: стульев не было не только утром, но и вообще никогда.

25 квітня 2017

В основе учения Рамы – «американского буддизма» – лежит идея о том, что в условиях современного быстро развивающегося общества западный человек может достичь духовного просветления без всяких религиозных церемоний. Что из этого получилось, вы сейчас узнаете.

↑ Вгору