Почему люди панически боятся собеседований? Все очень просто. Они бояться услышать "Нет" в очередной раз.
А что в их понимании значит "в очередной раз"? Выглядит это так: пришел на собеседование, рассказал о себе, послушал о компании, и сразу услышал, что тебя не приняли, либо не услышал никакого ответа.
Избавиться от страха можно только частыми походами на собеседования. Даже если вы трудоустроены, посещайте рекрутинговые агентства. Во-первых, вы перестанете бояться рекрутеров, и поймете, что "Нет" говорят не только вам. Во-вторых, вы всегда будете в курсе, сколько вы стоите на рынке труда.
Так же, очень важно понять, что рекрутер - не стоматолог, он не сделает вам больно. Ведь цель рекрутера - найти человека на должность, а не отказывать всем подряд.
Бывает и такое, что после отказа на собеседовании, человек снижает свою самооценку, даже не пытаясь найти причину отказа. Рекрутер смотрит не только на то, подходите вы на должность и сработаетесь ли вы с коллективом, а также и на то, подойдет ли вам коллектив.
"Отойти" от неудачного собеседования можно способом "Клин клином". А именно, сходите сразу же на еще одно собеседование. Будет очень даже неплохо, когда вы придете на встречу с рекрутером, послушаете про компанию, и поймете, что вы не хотите там работать. После чего, можно сказать рекрутеру, что именно вас не устраивает. Помните, что не только вас выбирают, но и вы выбираете компанию.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.