Самый высокий уровень безработицы зарегистрирован в Испании — 11,9 %. В Словакии он составлял 10 %, во Франции и Венгрии — 7,9 %, в Греции (во втором квартале 2008 года) — 7,5%.
Средний уровень безработицы в 27 странах Евросоюза в сентябре 2008 года составил 7 %. В 15 странах еврозоны безработица в сентябре составила 7,5 %, то есть осталась на уровне августа. В 17 странах Евросоюза безработица в течение года снизилась, в девяти увеличилась.
Самым высоким прирост годовой безработицы был в Испании — с 8,3% до 11,9%, а также в Ирландии — с 4,6% до 6,6%. Наибольшее снижение безработицы зарегистрировано в Польше — с 9% до 6,5% и Австрии — с 4,5% до 3,2%.
В течение ближайших двух лет уровень безработицы в ЕС вырастет до 7,8%, а в 2010 году - до 8,4%.
Таковы данные осеннего экономического прогноза Европейской комиссии.
Если в 2007 – 2008 годах в Европе было создано 6 млн. рабочих мест (из них 4 млн. – в странах еврозоны), то в следующие 2 года нужно рассчитывать на то, что дополнительно появится лишь менее 1 млн. рабочих мест.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.