Инспекторы УЕФА опять недовольны. На этой неделе делегация дирекции чемпионата проверила готовность украинских гостиниц. Ни количество, ни качество отелей не отвечает высоким требованиям футбольного начальства. Только Киеву необходимо достроить 2 820 номеров в гостиницах уровня 4* и 5*. Но капиталовложения в отельный бизнес долго окупаются, потому только льготы и налоговые преференции могут заставить инвесторов включиться в строительство гостиниц к чемпионату.
В 2008 году Украина жила в ожидании гостиничного бума. Но дождалась только финансового кризиса. Потому зимой стройки 70% новых гостиничных комплексов столицы остановились. Сейчас ситуация ненамного лучше – по информации компании "Соцмарт", строительные работы ведутся только на половине объектов. На днях запланировано открытие пятизвездного отела "Золотые купола", кроме того, активно строится Ibis (3*) на бульваре Шевченко, МФК с гостиничной функцией на Московской улице, внешне готовы вторая очередь пятизвездной Ривьеры и такого же класса Гранд Отель на Подоле. Ситуация с гостиницами в стадии проекта хуже - девелоперы не спешат начинать строительство. Около 80% проектов заморожены. За последние полгода нами было обнаруженно начало строительства только одной новой гостиницы.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?