RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Фізіологічні ознаки того, що робота перестала приносити вам радість

Фізіологічні ознаки того, що робота перестала приносити вам радість

30.09.2022 272
Фізіологічні ознаки того, що робота перестала приносити вам радість

Фізіологічні ознаки того, що робота перестала приносити вам радість

30.09.2022     272

Навряд чи знайдеться людина, яка б мріяла все життя пропрацювати на одному місці. І коли робота стає не в радість, це причина задуматися: можливо, пора рухатися далі? Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує з’ясувати, які фізіологічні ознаки того, що ваша робота перестала приносити вам радість.

Постійні скарги на роботу

…І на все, що з нею пов’язано. Адже як воно буває: нова і цікава робота приваблює, наповнює новими враженнями та емоціями, а спілкування з колегами додає позитиву. Але якщо практично все спілкування з колегами, а також з друзями та рідними перетворилося на суцільні скарги, варто зупинитися і задуматися. Випускати пар це допомагає, звісно, але на першому місці все ж має стояти ефективна комунікація, яка веде до вирішення неприємних ситуацій. А не лише констатація та обговорення вже сотню разів обговореного.

Думки про новий робочий тиждень дратують

І не просто дратують, а й буває таке, що людина з жахом чекає на новий робочий тиждень. А це ж абсолютно протилежне тим відчуттям, коли ви з нетерпінням очікуєте на новий робочий день, бо стільки корисного треба зробити і дізнатися. А коли на вихідних ви мрієте про те, щоб вони ніколи не закінчувались, це важливий дзвіночок, що робота давно вам не в радість.

Наради втомлюють, а не мотивують

Якщо відвідування нарад, планерок, мітингів викликають стан безкінечної нудьги, це теж привід задуматися, наскільки цінною для вас є ця робота. Звичайно, кожен може заскучати під час мітингів, особливо якщо нічого цікавого не відбувається. Але якщо це почало відбуватися значно частіше, навряд чи це ознака відданого роботі працівника.

Погіршення фізичного і ментального самопочуття

Відчуваєте, що частіше почала боліти голова, погіршився сон і постійна втома та в’ялість? Не лише осіння пора є цьому причиною. Постійний стрес від роботи, яка давно перестала приносити радість, вносить дисбаланс в роботу всього організму. Звідси й постійні перепади настрою, простуди та головний біль. В цій ситуації «перебитися» лікарськими засобами не вдасться, адже проблема лежить в іншій площині.

Відчуваєте, що з’явилися нездорові залежності

Приміром, підвищений потяг до алкоголю. Безумовно, розслабитися з келихом вина після роботи ще нікому не зашкодило, але якщо тягне на щось міцніше, і не лише ввечері – це досить тривожний сигнал. Не варто забувати й те, що жодна людина ще не вирішила свої проблеми за допомогою алкоголю.

Часто зиркаєте на годинник

Коли працюєш із задоволенням, за годинами не стежиш. Яка різниця, яка година зараз, якщо виконання робочих завдань наповнює втіхою? А от коли спостерігається протилежна ситуація, коли людина постійно зиркає на годинник і з нетерпінням чекає на завершення робочого дня – що ж, цьому працівнику робота явно не в радість.

Якщо ви спостерігаєте у себе більшість згаданих ознак, вам не завадить переглянути своє ставлення до поточної роботи. Навчатися новому ніколи не пізно, особливо в наш час. А чому навчатися новим заняттям настільки важливо зараз, ви можете довідатися з цієї статті.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх