RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Обучение, развитие, повышение квалификации
  4. Обучение и работа
  5. Книжкові новинки для креативних професій

Книжкові новинки для креативних професій

9.12.2020 867
Книжкові новинки для креативних професій

Книжкові новинки для креативних професій

9.12.2020     867

Нещодавно Jobs.ua розповідали про захоплюючу професію графічного дизайнера. Ну а для тих відвідувачів нашого сайту, які мріють опановувати графічний дизайн або ж будувати кар’єру ілюстратора, пропонується найсвіжіша підбірка тематичної літератури, яка допоможе в професійній діяльності.

Дженніфер Коул Філліпс та Еллен Лаптон, «Графічний дизайн: нові основи»

Ця книга адресована насамперед дизайнерам-початківцям. Автори пояснюють ключові поняття візуальної мови, які застосовуються в будь-якій дизайнерській роботі. Чи працюєте ви над створенням логотипу, чи розробляєте графічну оболонку складного вебсайту – їхні поради стануть вам у нагоді.

Дизайнери дізнаються, як створювати розмаїття і складність візуальних форм на основі простих зв’язків. Книга наповнена візуальними прикладами із паралельними коментарями, а зразки робіт початківців та професіоналів щедро ілюструють текстовий матеріал. Роботи, представлені в книзі, дуже різноманітні, і це розмаїття, як зазначають автори, «відображає природну відмінність у вмілості й здатності до чуттєвого сприйняття».

Джаннальберто Бендацці, «Світова історія анімації. Книга перша: Від початку до Золотої доби»

Бендацці переконаний, що анімація становить собою повноцінний вид мистецтва. Тому ця книга – перша з трьох томів – це спроба охопити в одній масштабній роботі всю історію анімації, розповісти про творців видатних анімаційних персонажів, відкрити читачу імена маловідомих аніматорів і їхні невиправдано забуті мультиплікаційні роботи.

Що ще ви дізнаєтесь з усієї «анімаційної» трилогії Бендацці? Цікаві факти про анімаційні стрічки, створені мультиплікаторами понад дев’яноста країн світу, докладний виклад історії анімації, каталогізований за хронологічним і географічним принципом, щоб швидко розшукати необхідну інформацію. Текст супроводжують понад двісті якісних фотографій і кінокадрів (широкоформатних).

Ребекка Етвуд, «Життя в кольорі»

Авторка книги – дизайнерка, тож про оформлення інтер’єрів вона знає все. Ребекка Етвуд стисло і доступно розповідає про вибір кольору для домівки, адже підбір унікальної палітри кольорів – це одне з найважливіших рішень для вашого житла. Підбором кольорів для спальні чи вітальні не варто нехтувати, адже давно відомо, що правильний вибір кольорів позитивно впливає на наш настрій, і всього лиш гармонійне поєднання тонів та відтінків здатне створити чудовий настрій.

Дерек Бразелл, Джо Девіс «Як стати успішним ілюстратором»

Автори пропонують покрокову інструкцію для любителів образотворчого мистецтва. Для цієї цілі Бразелл і Девіс докладно зупиняються на наступних питаннях:

  • Як перетворити свою пристрасть на прибуткову справу?
  • Як відшукати замовників і вміти відстоювати свої права?
  • Які навички опанувати, щоб не відставати від сучасних тенденцій?

Автори дають практичні поради на ці та інші питання, наводять приклади з життя відомих ілюстраторів. Книга стане у нагоді як початківцям, так і професіональним ілюстраторам.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх