Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання і робота
  5. Книжкові новинки для креативних професій

  Книжкові новинки для креативних професій

  9.12.2020 223
  Книжкові новинки для креативних професій

  Книжкові новинки для креативних професій

  9.12.2020     223

  Нещодавно Jobs.ua розповідали про захоплюючу професію графічного дизайнера. Ну а для тих відвідувачів нашого сайту, які мріють опановувати графічний дизайн або ж будувати кар’єру ілюстратора, пропонується найсвіжіша підбірка тематичної літератури, яка допоможе в професійній діяльності.

  Дженніфер Коул Філліпс та Еллен Лаптон, «Графічний дизайн: нові основи»

  Ця книга адресована насамперед дизайнерам-початківцям. Автори пояснюють ключові поняття візуальної мови, які застосовуються в будь-якій дизайнерській роботі. Чи працюєте ви над створенням логотипу, чи розробляєте графічну оболонку складного вебсайту – їхні поради стануть вам у нагоді.

  Дизайнери дізнаються, як створювати розмаїття і складність візуальних форм на основі простих зв’язків. Книга наповнена візуальними прикладами із паралельними коментарями, а зразки робіт початківців та професіоналів щедро ілюструють текстовий матеріал. Роботи, представлені в книзі, дуже різноманітні, і це розмаїття, як зазначають автори, «відображає природну відмінність у вмілості й здатності до чуттєвого сприйняття».

  Джаннальберто Бендацці, «Світова історія анімації. Книга перша: Від початку до Золотої доби»

  Бендацці переконаний, що анімація становить собою повноцінний вид мистецтва. Тому ця книга – перша з трьох томів – це спроба охопити в одній масштабній роботі всю історію анімації, розповісти про творців видатних анімаційних персонажів, відкрити читачу імена маловідомих аніматорів і їхні невиправдано забуті мультиплікаційні роботи.

  Що ще ви дізнаєтесь з усієї «анімаційної» трилогії Бендацці? Цікаві факти про анімаційні стрічки, створені мультиплікаторами понад дев’яноста країн світу, докладний виклад історії анімації, каталогізований за хронологічним і географічним принципом, щоб швидко розшукати необхідну інформацію. Текст супроводжують понад двісті якісних фотографій і кінокадрів (широкоформатних).

  Ребекка Етвуд, «Життя в кольорі»

  Авторка книги – дизайнерка, тож про оформлення інтер’єрів вона знає все. Ребекка Етвуд стисло і доступно розповідає про вибір кольору для домівки, адже підбір унікальної палітри кольорів – це одне з найважливіших рішень для вашого житла. Підбором кольорів для спальні чи вітальні не варто нехтувати, адже давно відомо, що правильний вибір кольорів позитивно впливає на наш настрій, і всього лиш гармонійне поєднання тонів та відтінків здатне створити чудовий настрій.

  Дерек Бразелл, Джо Девіс «Як стати успішним ілюстратором»

  Автори пропонують покрокову інструкцію для любителів образотворчого мистецтва. Для цієї цілі Бразелл і Девіс докладно зупиняються на наступних питаннях:

  • Як перетворити свою пристрасть на прибуткову справу?
  • Як відшукати замовників і вміти відстоювати свої права?
  • Які навички опанувати, щоб не відставати від сучасних тенденцій?

  Автори дають практичні поради на ці та інші питання, наводять приклади з життя відомих ілюстраторів. Книга стане у нагоді як початківцям, так і професіональним ілюстраторам.

  Читайте також

  • Чи дійсно «неохайний» означає непрофесійний?22 січень, 2021

   Ми часто ставимо знак тотожності між цими двома поняттями: неохайність і професійність. Так уже заведено з давніх часів, що неохайна людина викликає негативну реакцію, яка автоматично переноситься на її професійні навички.

  • Держава планує перевчити безробітних на програмістів21 січень, 2021

   Приємні новини для тих громадян, які перебувають на обліку в Державному центрі зайнятості. Як стало відомо Jobs.ua, безробітних українців Міністерство економіки в рамках експерименту вирішили навчати ІТ-спеціальностей.

  • Хороша робота – яка вона?20 січень, 2021

   Навіть найкраща робота може наскучити з часом. Але це цілком очікувано, бо навіть якщо їсти щодня свою улюблену страву, вона швидко набридне. Але одна річ, якщо ви просто втомилися від улюбленої роботи, і зовсім інша річ, якщо вона дійсно погана і не приносить ні матеріального, ні морального задоволення.

  • Успешная карьера: как не помешать самому себе19 січень, 2021

   Самонастрой – важный аспект «моральной составляющей» идущего к цели, человека

  • Чи скасують народні обранці перенесення робочих днів через свята?19 січень, 2021

   Принаймні, у Верховній Раді на днях був зареєстрований відповідний законопроєкт. З проєктом Закону під номером 4597 можна ознайомитися на офіційному вебпорталі Верховної Ради.

  Часто шукають

  ↑ Вгору