UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання і робота
  5. Книжкові новинки для креативних професій

Книжкові новинки для креативних професій

9.12.2020 860
Книжкові новинки для креативних професій

Книжкові новинки для креативних професій

9.12.2020     860

Нещодавно Jobs.ua розповідали про захоплюючу професію графічного дизайнера. Ну а для тих відвідувачів нашого сайту, які мріють опановувати графічний дизайн або ж будувати кар’єру ілюстратора, пропонується найсвіжіша підбірка тематичної літератури, яка допоможе в професійній діяльності.

Дженніфер Коул Філліпс та Еллен Лаптон, «Графічний дизайн: нові основи»

Ця книга адресована насамперед дизайнерам-початківцям. Автори пояснюють ключові поняття візуальної мови, які застосовуються в будь-якій дизайнерській роботі. Чи працюєте ви над створенням логотипу, чи розробляєте графічну оболонку складного вебсайту – їхні поради стануть вам у нагоді.

Дизайнери дізнаються, як створювати розмаїття і складність візуальних форм на основі простих зв’язків. Книга наповнена візуальними прикладами із паралельними коментарями, а зразки робіт початківців та професіоналів щедро ілюструють текстовий матеріал. Роботи, представлені в книзі, дуже різноманітні, і це розмаїття, як зазначають автори, «відображає природну відмінність у вмілості й здатності до чуттєвого сприйняття».

Джаннальберто Бендацці, «Світова історія анімації. Книга перша: Від початку до Золотої доби»

Бендацці переконаний, що анімація становить собою повноцінний вид мистецтва. Тому ця книга – перша з трьох томів – це спроба охопити в одній масштабній роботі всю історію анімації, розповісти про творців видатних анімаційних персонажів, відкрити читачу імена маловідомих аніматорів і їхні невиправдано забуті мультиплікаційні роботи.

Що ще ви дізнаєтесь з усієї «анімаційної» трилогії Бендацці? Цікаві факти про анімаційні стрічки, створені мультиплікаторами понад дев’яноста країн світу, докладний виклад історії анімації, каталогізований за хронологічним і географічним принципом, щоб швидко розшукати необхідну інформацію. Текст супроводжують понад двісті якісних фотографій і кінокадрів (широкоформатних).

Ребекка Етвуд, «Життя в кольорі»

Авторка книги – дизайнерка, тож про оформлення інтер’єрів вона знає все. Ребекка Етвуд стисло і доступно розповідає про вибір кольору для домівки, адже підбір унікальної палітри кольорів – це одне з найважливіших рішень для вашого житла. Підбором кольорів для спальні чи вітальні не варто нехтувати, адже давно відомо, що правильний вибір кольорів позитивно впливає на наш настрій, і всього лиш гармонійне поєднання тонів та відтінків здатне створити чудовий настрій.

Дерек Бразелл, Джо Девіс «Як стати успішним ілюстратором»

Автори пропонують покрокову інструкцію для любителів образотворчого мистецтва. Для цієї цілі Бразелл і Девіс докладно зупиняються на наступних питаннях:

  • Як перетворити свою пристрасть на прибуткову справу?
  • Як відшукати замовників і вміти відстоювати свої права?
  • Які навички опанувати, щоб не відставати від сучасних тенденцій?

Автори дають практичні поради на ці та інші питання, наводять приклади з життя відомих ілюстраторів. Книга стане у нагоді як початківцям, так і професіональним ілюстраторам.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору