RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. На работе
  5. Нужно ли следить за сотрудниками?

Нужно ли следить за сотрудниками?

14.04.2010 463

По результатам различных опросов, более половины работодателей не считают нужным следить за сотрудниками или просматривать чем они занимаются на работе, более того – многие из них называют слежку аморальной. Однако, есть часть работодателей, которые считают, что следить за сотрудниками нужно. Но такое явление зачастую носит ещё более большой ущерб компании. Если сотрудник догадывается, что за ним следят – он начинает себя ограничивать в работе, боясь проявить фантазию, креативность или новшество в работе. У работников пропадает желание творить что-то для компании, большинство предпочитает ограничиться строго очерченным кругом обязанностей. И к тому же внутреннее доверие в коллективе снижается.

Успешные и талантливые сотрудники больше предпочитают свободу, они хотят, чтобы к ним относились с доверием. Слежение за такими сотрудниками не приведёт к качеству работы, а наоборот, такие люди захотят уйти на более «свободную» работу, где за ними не будет контроля. А это могут стать ваши конкуренты, и об этом не стоит забывать.

Но если директор компании решит использовать метод «слежения», не забудьте переговорить это с сотрудниками. Обговорите, чем он ещё может пользоваться или заниматься. Возможно, занимаясь необычным делом, ваш коллега найдёт стратегический путь развития компании.

Читайте также

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 Август, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

↑ Наверх